Fenogram ajanstan syn bilmem kim Fox, kanald de başlayacak yeni dizi için cast çalışması yapmaktayız sizi bu proje için uygun buluyoruz gibi mesajlar?

Bu ajans güvenilir mi öylesine mi mesaj atıyorlar bilgi verebilir misiniz

Güncellemeler:
Ajansa kayıt oldum. iki üç kere Fox Tv kanald şu dizi için uygun buluyoruz diye fenogram ajanstan mesaj geldi sizce güvenilir mi

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle güvenilir değil etrafta o kadar güzel/yakisikli taninip bilinen yetenekli insanlar varken neden tanimadiklari adamlara mesaj atsinlar ihtimale birakmazlar boyle şeyleri inanmayin o tür mesajlara:)

0|0
    0|0
    • İyi de tanıyorlar ben kendim kayıt oldum fotoğraflarımı gönderdim

• Fenogram sitesi güvenli heryerde çalışmaları oluyor zaten hemen çağırmıyolar siz üyelik yaptıysanız çağrılıyorsunuz ve çekimlere gidiyorsunuz tipiniz uygunsa seçmelerde seçilip dizi çekimlerine gidiyorsunuz 4 kere gittim ve 2 dizi çekimine çağırdılar fakat uzak olduğu için sürekli gidemem die reddettim yine size kalmış birşey

• @Baharnurlaving Fenogram ajans kesinlikle figüran çalışan bir ajans değildir. Yalnızca ana cast çalışırlar. Örneğin bu yazıyı okuyabilirsiniz. oyunculukajanslari.net/.../

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence bir git konuş görüş birde araştır

0|0
    0|0
  • Aman uzak dur herkese gidiyor o mesajlar kayıt yapmak için yapıyolar

0|0
    0|0
  • Bence bir git konuş belki gerçekten seçilmişsindir figüranlık bile olsa..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Fenogram Ajans guvenilir fakat figuran ajansidir. Tiyatro egitiminiz var ise profesyonel ajanslara gitmenizi oneririm. egitiminiz yok ise fenogram ajans guvenilirdir. Istanbuldaki cogu ajanslar sahtekardir. ya paranizi zamaninizda vermez. ya da kayit parasi alirlar daha sonra aramazlar. Baska sorun var ise sektor ile ic ice oldugum icin elimden gelen bilgiyi sizinle paylasirim. Fenogram ajans figuranlik icin guvenilir bir ajansdir.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle figüranlık mı yükselme şansımız yok mu

• Ajans figuranlık ajansi egitim almadan saten direk basrol vermezler. Once figuranlik ile yetenegini kesfederler ise yonetmenler yuruyup gidersin basrolluge kadar..

• bı ara bana da gelıyodu ıtımat etmedm numaramı degıstırdkten snra gelmedı de zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...