Kitap kurdu olanlar bir baksın kitap önerisi :) ?

Kitap okumayı hiç sevmem aşırı yabancı dizi film izledim ama artık sıktı oldukça boş zamanım var hayatımda nerdeyse hıc kıtap okumamıstım makale falan harıc tabı ilk kez Mart menekşelerini okuyorum şu an sarah jionun bunun gibi böyle bol gizem sırlar sürükleyicilik olan kitap önerebilirmisiniz ha birazda erkeksi olursa erkeğim sonuçta bir kadının aşk hikayesi sıkacaktır bir noktadan sonra aksiyonlu flnda olabilir umarım yardımcı olursunuz kitap okumak efsane zevkli birşeymiş 22 yaşımda keşfettim daha ülkemizin hali. s ...

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• ask romanları oku bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Azra Kohen'in Fi ve Çi kitaplarını alacam çok güzel birşeye benziyor facede felsefe kulübü sayfasında görmüştüm

0|0
    0|0
    • okuduğun kitaplardan önerebileceğin var mı beğenirsen söyle bende alırım Fi ve Çi yi

• Dan Brown'dan başla. Cehennem, İhanet noktası. Pişman olmazsın, sürükleyicidir. Kitap okumayı sevmeyen biri olabildiğince aksiyon dolu kitaplardan başlarsa alışması kolay olur. Aksiyon, fantastik reyonlarına bi' göz at derim.

0|0
    0|0
    • Söylediğim kitabı 2 günde okudum alıştım galiba teşekkür ederim tavsiye için :)

• yeraltından notlar, yabana doğru mahalleden arkadaşlar, hakan gündaydan az, nermin yıldırım kitapları, emrah serbes kitapları

0|0
    0|0
  • O tür kitaplar pek bir şey katmaz sana. Bence klasikleri okumalısın öncelikle.

0|0
    0|0
  • Simsek hirsizi harry potter

0|0
    0|0
  • şeytan yemini

0|0
    0|0
  • açlık oyunları serisi bayanlaara ve baylara hitap ediyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bilim kurgu stayla iyi gidiyor

1|0
    0|0
  • Dostum ilk öneri Dostoyevski Suç ve ceza
    Akıo akıooo :)

0|0
    0|0
    • Klasikleri tek tek okuyacağım robinson crusoe sefiller suç ve ceza başka var mı önerebileceğin zaten aklımda olan bir kitaptı

• Yer alti edebiyatina bak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...