Ne sıklıkla sergilere gidiyorsunuz?

Ne sıklıkla sergilere gidiyorsunuz?
(Fotoğraf, yakın bir arkadaşım olan Oleg Komarov'a aittir, izinsiz kullanmayınız.)

Merhabalar.
Ne sıklıkla sergilere gittiğinizi merak ediyorum. Biliyorsunuz ki artık sergiler, hatta konserler bile bazen online platformlarda sunulabiliyor. Örneğin; Erin'in geçen haftalarda gerçekleşen 'The Pocket Exhibition' isimli resim sergisi. Tabii ki aynı tadı vermese hatta rahat inceleme imkanı vermese bile bunlar da geçerli, sayabiliriz yani... Yalnızca resimle sınırlandırmayalım, fotoğraf sergisi de olabilir genel olarak soruyorum.

Ek olarak bizler de şurada eserler tanıtıp üzerine konuşmalar yapıyoruz, ressamları ve üsluplarını tanıtıyoruz:
Biraz Resim Tanıyalım

Yanıtladığınız için teşekkürler...

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer ilgimi çeken bir sergi ya da gösteri vs. olursa giderim ama sıklıkla gitmem bazen 2-3 ayda bir bazen daha uzun süre oluyor. Ama üşengeçliği bırakabilirsem ve takip edebilirsem sürekli giderim. Sanatı ve sanatçıyı severim, saygı gösteririm tabii gerçek anlamda sanat yapmak için uğraşılıyorsa.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler, güzel bir yanıttı. Üşengeçlik meselesi ise bende de başlarda öyleydi ama onu da etkinliklere katıla katıla atıyorsunuz.

• Ne için gidiyorsunuz?

• Mesela o an için merak etmişimdir, boş zamanım vardır onu dolduruyorumdur ya da ne bileyim sadece sergiye gittim demek için gidiyorumdur vs. vs.

Erkekler Ne Diyor 13

• Ortalamayı alırsak, 7-8 yılda bir..

0|0
    0|0
  • varoş bir ailenin aşırı varoş bir çocuğu olarak tabiki gitmiyorum

0|2
    0|0
  • Ayda 1 giderim ortalama :O

0|0
    0|0
  • gitmiyorumki hiç ne işim var orada hem tam olarak nerde bu terzi

0|0
    1|0
  • daha hiç gitmedim. saçma sapan şeyler gibi geliyo bana onlar. şişirip şişirip halkın önüne atıyolar biz de deli gibi anlamsızlıklardan anlam beğenmeye çalışıyoruz. hadi normal resim sergileri neyse de o soyut resimler fotoğrafçılık falan saçmalıktan başka bir şey değil

0|0
    0|0
  • gıtmıyorum

0|0
    0|0
  • Ben de şimdi beyaz duvarın karşısında arkası dönük oturan adam fotoğrafı arıyordum kullanmak için tövbe tövbe :D

0|0
    0|0
    • Fotoğraf ona ait olduğu için böyle bir açıklama yapmam gerekiyordu, aksi etik değil. Size tuhaf gelen nedir anlayamadım açıkçası.

• Gitmiyorum

0|0
    0|0
  • Ilk defa bu sene gitiim yani 21 senede bir

0|0
    0|0
  • Foto Copyright mi yazmıyor hiç bir yerinde isteyen herkes kullanabilir.

0|0
    0|0
  • resim çizimine oldukça yeteneğim var çizimlerimde var fakat ilgi duymuyorum o yüzden gitmiyorum

0|0
    0|0
  • götümüze don alamıyoğğğ bacıııı ne sergisi :D

0|0
    0|0
  • Haftada 2 kere giderim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...