Amerika'da burslu üniversite okuyabilir miyim?

Amerika'daki bir üniversitenin müzik bölümüne yeteneğimle burslu girebilir miyim? Yani notlarım + sosyal aktivitelerim de ortalama düzeyde ama en çok müzik üzerinde çalışıyorum.

Amerika'da burslu üniversite okuyabilir miyim?

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• amerikaya gitme çok berbat bir ülke

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Giremezsin.

Dünya'da bir çok yetenekli insan var bunların hepsi oralarda şansını dener ama hüsran olur.

Yetenekli olanlar değil çok yetenekli olanlar başarı sağlar.

0|0
    0|0
    • Müzikçilerin baş döndürücü hayalleri olan bir şehir.

• Müziğin başkenti olabilir yani, hoş.

• Evet o cok yetenekli benim. Cahil ozguveni olarak algilamayin, nerdeyse tek yetenegim ve sanki bunun icin burdaymisim gibi hissediyorum

• Ben Washington Üniversitesi'ne başvurdum bu konu ile ilgili. Metin Akpınar ve Zeki Alasya taklitleri ile öğretim üyelerinin ikisini etkiledim. Fakat diğer 8 tanesi yemedi. En son burnumla mızıka çalarak bitirişi yaptım, yine de alınmadım. Bence Türk olduğum için haksızlık yaptılar. Eriğimle oynadılar.

1|1
    0|0
  • Dusunmustum bende zamaninda, zor..hakikaten cok zor ama imkansiz da degil tabiki.

Cok cok iyi nota bilginin olmasi gerekli,sadece yetenek yetmiyor. Sana daha once hic gormedigin bir parcanin notalarini verip calmani isteyecekler, bundan sonra da dogaclama bir seyler calarak kulaginin ne kadar iyi olduguna bakacaklar. Tabii bir de yazili sinav var, ne soruluyor ne sorulmuyor bir fikrim yok ama kolay olmadigini duydum. (Bu yazdiklarimin hepsi Berklee College of Music icin gecerlidir,digerleri hakkinda cok bilgi sahibi degilim ama benzer olduklarini duydum)

yani senin anlayacagin sadece yeteneginle oraya gitmeyi bekliyorsan vazgec, isin teknik kismida var. Gidip sanatini icra ettiginde 'aman tanrim inanilmazsin hemen aliyoruz seni' gibi bir tepki olmayacak yani. Birde oradaki SAT sinavina girip belirli bir not alman gerekecek, isin o kisimlarini tam olarak bilmiyorum. Arastir ve gor derim:)

0|0
    0|0
    • SAT'ye girecegim zaten. Ben de zaten sesimden etmilenip almalarini beklemiyorum sadece bursla gidilebiliyor mu bunu merak ettim. Bana burs vereceklerini tam ogrensem zaten sanirim 7/24 calisirim :)

• Evet okuyabilirsin ama SAT sınavlarına girmen lazım. İstediğin academy veya üniversitenin admission ofisine mail at onlar yardımcı olurlar.

0|0
    0|0
  • okuyamazsın arkadaşım

0|0
    1|0
  • sanmıyorum

0|0
    0|0
  • sen bu gazla uzaya bile gidersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben su an amerikadayim burda burs alabilmen icin super zeka olmalisin yetenegin tetmior yazili testi bide sat yi gectin iyi bi not aldin dielim yinede okumak icin paran olmali. parasiz surdan suraya adin atamazsin. financial aid basvuru yapabilirsin ama tabi durumun gelirin cok dusukse. bunuda ispatlaman gerek yani ailenin gelirini eger calismiorsan. ve alirsan yarisini karsilar dielim yine paran olmadan amerikaya okumaya gelirsen husran ugrarsin. burs alabilecegini sanmiorum burda yasayanlar bile alamazken.

0|0
    1|1
  • Viyana tercih etmelisin.

0|0
    0|0
  • Girebilirsin herhalde. Olmadı financial aid e başvurursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...