Sosyolojik film veya belgesel tavsiyeleri neler?

arkadaşlar bildiğiniz sosyolojik film veya belgesel var mı. lütfen site ismi vermeyin film ya da belgeselin ismini verin. teşekkürler

Güncellemeler:
peki belgesel var mı arkadaşlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• god on trial izlediğim en iyi filmlerden.Nazilerin toplama kampındaki yahudilerin kendi aralarında bir mahkeme kurup tanrıyı yargılamasını konu ediyor.Hakikatten mükemmel diyebileceğim diyaloglar var.İzlemeyen varsa büyük eksiklik.

Kızlar Ne Diyor 6

• Persepolis

• 'sorayı taşlamak' ıran daki toplumsal yaşamı anlatıyor'3 idiots' sosyal içerikli bi film bunları izleyebilirsin

• Piyanist var mutlaka izlenmeli ! her izlememde ayrı anlam çıkarıyorum şiir gibi..

• lord of the flies sosyolojik bir filmdir sosyal psikoloji dersinde izlemiştik gruplaşmayı hayatta kalmak için insanların nasıl değişebileceklerini falan anlatıyor..

• BÖLÜM SOSYOLOJİ Mİ SİZİN

• değil

• hıım

• Geçiş Çizgisi gayet güzeldir bence.

• Duymayan kalmadı, izlemişsindir belki ama;La sociologie est un sport de combat

• hayır duymadım ben ya. belgesel mi bu dediğiniz.

• Evet.

• belgesel bourdieu'yu mu anlatıyor

Erkekler Ne Diyor 8

• Das experiment... sosyolojik açıdan harika bir filmdir. Grupların rolleri, rollerin değişiminin kolaylığı ve bireylere etkileri açısından. link

• game of thrones izle ne ararsan var

• Geçenlerde Samanyolunda Timsah avcılarını izledim mükkemmel güzel ve heyecan vericiydi izlemeni tavsiye ederim :D

• one flew over the cuckoos nest good will huntingpatch adams

• türkçe dublajları var mı acaba filmlerin

• Öncekileri Göster
    • sosyolojik mi bu filmler

• kesinlikle hem de kralları böyle daha yıınla vardır ama aklıma ilk gelenler bunlar :)

• Sosyal ağ bu filmi izle bence

• black adında film izledim gerçekten harika etkilendim izlemeni tavsiye ederim

• gizemsavar diye bi ey çıkmıştı ntv de ben onu beğenmiştim belgesel güzel

• Waking Life

• konusu nedir?

• Onu da aç bir zahmet oku.

Yükleniyor...