Hint filmleri hakkında görüşleriniz nelerdir?

Hint filmleri hakkında görüşleriniz nelerdir? Hint filmleri hakkında görüşleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
güncedll
Barfi filmi izlediğim en iyi film

Sizinde izlediğim en iyi film dediğiniz film hangisi olabilir

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Türkler hep aşk konusunda bir film yapıyo ve yapmacık. Hint filmleri her duyguyu ele alıyor daha gerçekçi hararetli dansları ile akıcı. Ben şahsen üç saat oturup türk filmi izlemem ama aamir khan olan Hint filmini hep izledim

2|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Aamir Khan'ın tüm filmlerini izledim ve başarılı buluyorum dans etmeyi çok seven biriyim filmlerde hintliler yolda giderken bir anda biri şarkı söylemeye başlıyor ve herkesin bütün işini bırakıp dans ettikleri sahnelere bayılıyorum maroton bir hayatları yok en azından hayattan zevk alıyorlar bir gün hindistana gitmeyi ve o renkli insanları tanımayı isterdim

0|0
    0|1
  • severim çok eğlenceli filmler çekiyolar..

0|1
    0|0
  • Hint filmleri muhteşem bence. En sevdiğim Hint filmi de Aamir Khan'ın oynadığı Doom3 (Gerçi o adamın her filmi güzel de. ) @lazkiziçağla :)))

1|0
    0|0
    • Bayılıyorum o adama yaa

• Hiçbir zaman çaldırarakcak derecede birine hayran olmadım ben. Gerçekleri gayet net görüyorum. Sadece filmlerini izlerim kacirmam olay bu.

• Anladım :)

• Farkli konulari var herbiri birbirinden güzel. Bazen bir film hic bitmesin istiyosun. O 3 saat bile bana az geliyor bazen.

0|0
    0|0
  • harika ötesi buluyorum bu işte gayet iyiler :))

0|0
    0|0
  • Cok uzuunn, uykum geliyor.

0|0
    0|0
  • Cok seviyorum , hepsine baktim saniyorum ama genelikle cok uzun sürüyor

0|0
    0|0
  • Dans bölümleri uzun. Aamir Khanınkileri severim.

0|1
    0|0
    • Danslar uzun oluyor bir tek problem o. Tam bir duyguya giriyorsun dram filminde birde hopp dans çıkıyor orda bitiyor herşey

• İzlemedim

• Kesinlikle oneririm cok eglenceli ve duygusaldir:)

Erkekler Ne Diyor 7

• Mükemmeller..

0|1
    0|0
  • ciddiyetsiz..

0|1
    0|0
  • güzelide var kötüsüde ama en güzeli I * Khan filmi

0|0
    0|0
  • Ahlakı ifsadın merkeziyetleşmiş olduğu filmler.

0|0
    0|0
  • Amir kaanla sevdiğim filmlerdir sefer tası en iyilerindendir tavsiye edebilirim

0|0
    0|0
  • Filmleri kaliteli ve eğlenceli
    En iyi örnek 3 idiots

0|0
    0|0
  • eğlenceli insanlar, makaradan anlıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...