İnşaat mühendisliği okuyorum ama oyuncu olmak istiyorum. Sizce saçma mı düşünüyorum?

Başarılı bir öğrenciyim. Ama başarı tatmin etmiyor ne yazık ki aklım oyunculukta. Yardım edin neler yapabilirim? Bu arada hazırlık okudum şu an birinci sınıfım.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben makine mühendisliğini yarıda bıraktım sırf muzik uğruna belkş şu anda 7-8 Bin tl maaşım olacaktı ama tek gelirim sahnelerdne ve derslerden aldığım kuçuk bir miktar zaten o da ekipmana gidiyor anlayacağın karın tokluğuna yaşıyorum yine olsa yine aynı şeyi yapardım. Hiçbirşeyden muzik kadar zevk almıyorum çünkü paradan bile! Sen de hayallerinin peşinden koş derim en asından mutlu bir mesleğin olur. Ha bu arada ne okur ne olmaz okulunu da bitir elinde diploman olsun ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• inşaatı oku. hafta sonları veya akşamları da oyunculukla ilgili kurslara, eğitimlere katıl bence. hangi şehir bilmiyorum ama :)

0|0
    0|0
    • Ankara:)

• İstanbul kadar olmasa da ikisini de yapabilirsin. biraz zor olur ama istedikten sonra yapılır :)

• Teşekkür ederim :) çoğu insan destek vermiş mutlu oldum :)

• Olabilir normal.

0|0
    0|0
  • okurkende oyunculuk yapablirsin... önceliğin okulun olmalı ve sosyal aktivite olarak oyunculuk yapablirisn... inan daha başarılı olursun:) mezuniyetten sonra tercih yaparsın:))

0|0
    0|0
  • Ben de branşımda belli bir kariyer yaptım ama aklım hep tiyatrodaydı. 30 Yaşına geldim ve hala düşünüyorum. Benden sana bir arkadaş tavsiyesi, ailene karşı bir sorumluluğun ve ekonomik bir engelin yoksa mutlaka hayalinin peşinden git. Okulu bırakmak zorunda değilsin.

0|0
    0|0
    • Ekonomik durumumuz pek iyi sayılmaz, başarılı da bir öğrenciyim mezun olup aileme destek olmak istiyorum ama çok mutsuzum bu şekilde

• Bende hem okuyup hem çalışmak zorunda kaldım. Genceciksin, özel hayatından biraz ödün vererek yapabilirsin.

• Krdeş rağbet gören bir meslek okuyosun ama sana söyliceğim şu ki gercekten bak bana kızma ama bir kız olarak gercekten yanlış bölümü secmişsin inşaat mühendisliğini millet hep ofis işi bilir ama mühendislik bilimi esas şantiyeden toz topraktan ustalarla yatıp kalkmaktan gecer buna biraz cetin ve uzundur 7 8 sene şantiye tecrüben olmalıki seni bu piyasada kapsınlar oda tabi kurt olacaksın gercekten zor aalh yar ve yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • Yok kızmam :) zaten bunun farkındayım ama hocalarım da dahil benden baya umutlular. İnsanları hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum ama mutsuzum. Yeteneğim de var oyunculuk istiyorum

• Sacma

0|0
    0|1
  • Ben de seslendirmen olmak istedim, ama ömrüm el verecek gibi değil...

0|0
    0|0
  • düşüncene saygım sonsuz dicemde diyemiorum

0|0
    0|0
    • Nedenki insanın bulunduğu konumdan farklı bir hayalinin olması çok doğal değil mi

• Olamazsin

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• okulun tiyatro kulüplerine katıl ajansa neyim üye ol herkes oluyor oyuncu senin hazal kayadan serenaydan neyin eksik?

0|0
    0|0
    • Sanırım bu cümleler iyi geldi çok sağol :

• okuduğun bölümü bırakma derim. şimdi birçok oyuncu bazı şeylerin farkında olduğu için hen okulunu devam ettirip oyunculuğada devam ediyor. okulunda illaki bir tiyatro kulübu vardır. ona yazıl başlangıç iyibir seçenek diplomanı aldıktan sonra daha iyibir eğitim alırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...