Şiirden anlayanlar bakabilir mi ?

arada için dolunca bişeyler karalayıp rahatlıyorum, pek kayıt tutmasamda bir kenara not ettiğim şu şiirimi yorumlamanızı istiyorum. benim için bu zahmete katlanırsanız sevinirim. Teşekkürler...

Gittiler sevdigini söyleyenler bir bir,

Terkt ettiler arkalarına bile bakmadan

Son bir "Kal" demeye bile fırsat olmadan

Hep elimde buldum ayrılık denen hediyeyi

Şimdi yüreğimde taa derinde

bir sen kadar, bir ben kadar,

dünya kadar boşluk

Doldurmak imkansız, biliyorum dön demekte faydasız...

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• şiirden anlamam yani yazma yeteneğim sıfırdır..ahkam da kesmeyi beceremem..

ama bayılırım okumaya.:))

sizin şiiriniz gayet hoş olmuş..özellikle sen ,ben dünya üçlemesinde seni ve beni dünya saymak güzel bir benzetme olmuş..elinize sağlık..

devamını bekleriz efnm..:)

0|0
    0|0
    • teşekkürederim, beğenmenize sevindim.malesef yazdıklarımı pek paylaşmayı sevmiyorum.daha doğrusu kayıt altına almıyorum hiç bir şekilde anlık duyguların yansıması oluyor ve geçmişe dair şeyleri biriktirmeyi de sevmiyorum.

Kızlar Ne Diyor 3

• insanlar özellikle acı çektiklerinde ,üzüntülerinde ,yanlızlıklarında ,yazı yada şiir yazarlar.senin şiirinde güzel fena değil.galiba terkedilmişsin bu duygular seni şiir yazmaya sürüklemiş.bence konuşmaktan ziyade yazı yazarak düşüncelerimizi anlatmak daha kolaydır.

0|0
    0|0
    • evet koş konuşmayı tercih eden birisi değilim o an yaşadıklarımı kağıtlara dökerim kendi yüreğimin diliyle rahatlarım. ama genelde o kağıtların sonu hep çöp kutusu olur

• sen içini döktükten sonra gideceği yer çöp kutusu olsun.rahatlıyorsun ya ona bak

• ehhh

0|0
    0|0
    • "ehhh" buda yeter benim için :) . ama sizin yazdıklarınızıda okumak isterim

• güzel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...