İstanbul Beykoz Otağtepe'ye giden oldu mu hiç?

Nasıl bir yer , kafa dinlemek için tavsiye eder misiniz?

Güncellemeler:
Oraya değil bence şuraya git dediğiniz yer varsa onu da alabilirim...

0|0
64

En İyi Erkek Görüşü

• Otağtepe çok güzel bir yer. İstanbul'da nadiren bulabileceğiniz yeşillikler içerisinde ve manzaralı bir tesis. Yemeğinizi/kahvaltınızı/kahvenizi içtikten sonra dışarıda yürüyüş yapabilirsiniz. Fiyatları da fahiş değil. Yemeklerde bir numara yok. Orta karar kalitede. Ulaşım biraz zor. İstanbuldayken özellikle havalar güzel olduğunda gitmeyi sevdiğim bir yer.
    Havalar böyle nane limoni iken gitmek ne kadar geçerli bilemem. Havalar biraz daha ısındıktan sonra gitmek iyi olur. Tripadvisor gibi sitelerden daha detaylı yorumla okuyabilirsiniz.
    Eğer gitmek isterseniz erken saatte gidip kalabalığa kalmamanızı veya haftaiçi gitmenizi tavsiye ederim.

Pierre Loti yine aynı şekilde çok güzel bir yer. Ulaşımı daha kolay ve merkezi ama manzara her ne kadar güzel olsa da Otağtepe daha iyi. Fakat Pierre Lotinin etrafında daha çok gezilecek yer var. Kahvaltı için daha uygun. Fiyatlar yine fena değil. Ne yazık ki halk daha çok akın ettiği için çok kalabalık oluyor. Teleferik için bir saat kuyruk bekleyebilirsiniz.

Boğazda İTÜ ve Yıldız'ın tesislerinin manzaraları da müthiş. Boğaz ayağınızın altında kalıyor. Yine boğazda eğer girebilirseniz İTO tesisleri iyidir.
    Kafa dinelenecek yer bulmak çok zor İstanbul'da zira insanlar haftasonu kendilerini dışarı atıyorlar. Ancak haftaiçi olabilir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Guzeldir ozellikle tema

0|1
    0|0
  • Gitmedim ama şimdi baktım da çok güzel bir yere benziyor :)

0|1
    0|0
  • alakasiz ama ne 4 xperim (bencen 4 istiyor) ne de 2 neyse bilirsin bu ezikligi yorumu suraya birakiyorum :D
    engelleme kalkmamali tabi ama en azından yorum altı yazışmalarda engellendigine dair bir ibare olsa millet kimin toto olduğunu görebilir, böylece totoşlar azalır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben gitmedim ama bakmistim güzel yere benziyodu tam gidecektim kapatmislar. bir saatten sonra gezemiyosun malesef

0|0
    0|0
  • müthiş bir manzaraya sahiptir. Havalar ısınınca ilk işim orada bir çay içmek.

0|0
    0|0
  • gitmedim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• söylediğiniz yeri ilk defa duydum dersem kabalık etmiş olmam değil mi otağtepe dediğiniz yeri yani beykozda çok güzel yerler var biliyorum ama hiç gitme fırsatım olmadı ayrıca pierre lotiye hiç gitmedim aslında çok uzak olmama rağmen merak ettim ancak hiç gitme fırsatım olmadı ya da isteğim yoktu.

0|1
    0|0
  • Orda oturuyorum gormekten sıkildim artik 😄

0|0
    0|0
  • Orada 15 sene oturdum, mesaj atarsan anlatırım gidebileceğin yerleri..

0|0
    0|0
Yükleniyor...