Matematik Öğretmenliğinin yanında açıköğretim ne okumalıyım?

Matematik Öğretmenliğinin yanıda ne okumalıyım? Zaten Boğaziçinde okuyorum. İngilizcem iyi zaten. Ben okulöncesi öğretmenliği mi okusam diyorum?
Not :Her halükarda matematik öğretmenliği yapacağım fakat okumayı seviyorum. Sonucunda bir belge alınca daha çok seviyorum.

• Okulöncesi Öğretmenliği
    67% (2)0% (0)50% (2)Oy Ver
  • Başka bir önerim var.(Belirtin.)
    33% (1)100% (1)50% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• eğitim fakültesi dışında bişey oku değişik konularda da bilgi sahibi olursun. ingiliz dili ve edebiyatı okuyabilirsin mesela. hem öğretmenliğin yanında sana ekstra iş de çıkar çevirmenlik tercümanlık vs.

1|0
    0|0
  • Helal sana

1|0
    0|0
  • ayrı ayrı staj mı yapcaksın okulöncesi saçma olmuş

1|0
    0|0
    • Olamaz mı?

• Zaten devlette çalışmak istemiyorum. Yatarak da sınıf geçmem bile imkansız emin ol. İyilik kötülük kişisel bir şey olsa suç diye bir şey de olmazdı. Demek ki kişisel değil. En çok da şuna kızdım. Kendini çok aşağıda görüyorsun. Normal olanı yadırgıyorsun. Sorunu kendinde aramalısın. Özgüvenin sıfır. Ayrıca kötüsün de.

• iyiligim kendime kotulugum kendime sana herhangi bir zararim yoksa bu beni bağlar. kötüyüm bu sitede kabul ediyorum kpss zor sende bunu kabul et

• ekonomiye ilgi duyuyorsan ekonomi ile ilgili bir bolum okuyabilirsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Okumaktam zevk alacağın bir bölümü seç. Ben de mezunum ve okuyacağım işi yapmayacağım ama seneye sosyolojiYe kayıt yaptıracağım.

1|0
    0|0
    • Psikoloji olsaydı olurdu ama sosyoloji bana biraz gibi.

• Benim isteğim üniversitenin sadece beni yönlendirmesi. dediğim gibi sadece zevk için okuyacağım.

• Tamam ben de bunun üzerine yoğunlaştım. Sosyoloji de iyidir bu arada. İstedim ki gerçekten istediğin olsun.:)

1|0
    0|0
    • Bence de. :) Ya bir de ard arda 3 tane gizli Okul Öncesi diyince biraz garipsedim. :) Ahaha

1|0
    0|0

1|0
    0|0
    • Ben de öyle düşünmüştüm aslında.

Yükleniyor...