Dizi karekterleri hayatınızı etkiler mi?

foxta yayınlanan aşk yeniden dizisinde ki fatih (buğra gülsoy) karekteri için düşünceleriniz neler? uzun, karizmatik, kaslı bir erkek değil. sempatik ve esmer karekteri o kadar düzgün ki sayesinde orta boylu erkeklerede şans tanıyorum. sizde de böyle bir etki yaptı mı? film ya da dizi karekterleri hayatınızı etkiler mi?

• evet etkiler
    100% (4)25% (1)62% (5)Oy Ver
  • hayır etkilemez
    0% (0)75% (3)38% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bazıları evet yön veriyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 181 boy orta mı uzun hangisine giriyo şimdi :))

0|0
    0|0
  • Buğra Gülsoy cok değerli Sevdığımız Bır abimizdır rastlaştımızz oldu ayak üstü 2 sohbet etmişliğimiz vardr

0|0
    0|0
  • Kamera kapandimi oyuncularda kendi hayatlarına dönmüyormu zaten etkilemez ama behzat ç izlerdim o etkilemedi beni sadece iyi bir diziydi

0|0
    0|0
    • Oyuncuyu değil orada ki karekteri beğendim yoksa buğra gülsoy fatmagülün suçu ne dizisinde oynamıştı sevilecek yanı mı vardı

• valla bilmiyorumki ben o dedigin sahisi tanimiyorum ama dogrudur dizi izlemem hatta tv izlemem pek sacma sacma hikayeler senaryo yazamiyorlar artik bence

• Çocuk muyuz biz etkilemez tabi ki.

0|0
    0|0
  • Bilmem bakılır..

0|0
    0|0
  • vermez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Asla Vazgeçmem dizisindeki yiğit karakterine bayiliyorum. Keşke gerçek hayatta o tarz erkekle tanissam kesin aşık olurdum

0|0
    0|0
    • Yiğit karekteri tolgahan sayışman değil mi? adam manken yahu... karekterinde neler etkiledi peki?
      diziyi zap yaparken gördüm sadece

• İlk bölümünden beri kaçırmadan izliyoruz ailece. Sende izlesen bağımlısı olursun :)

• Hayır. Hayal ürünü hepsi

0|0
    0|0
  • Bugranin oyunculugunu begeniyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...