"Bu filmi izlerken kusasım geldi" dediğiniz filmler hangileri?

Mesela ben testerede böyle oluyorum midem bulanıyor ama izliyorum sizin ne ? Ve neden?

• Testere
    50% (5)55% (6)52% (11)Oy Ver
  • Fredy kruger
    0% (0)18% (2)10% (2)Oy Ver
  • Karın deşen jack (13.cuma)
    20% (2)18% (2)19% (4)Oy Ver
  • Alien (yaratık)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Son durak
    30% (3)9% (1)19% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Hostel'i yazmayı unutmuşum :D link

0|0
21|36

En İyi Erkek Görüşü

• hostelden midem bulanırdı... testereden ödüm kopardı :D

0|0
    0|0
    • Ya banada olursa diye mi ? Bem küçüktüm işte 2 yi izlediğimde ya benide alırlarsa oraya diyordum

• of pislik ya yaşanmış bişey olduğunu bilmiyordum :S

• Çok kötü :(

Erkekler Ne Diyor 35

• Hostel

0|0
    0|0
  • 13. Cuma iğrenç bir filmdir yıllar önce izledim. Yani kötü anlamda iğrenç Öyle mide bulandıracak sahneleri pek yok. Benim bu tür filmleri izlerken kesinlikle midem bulanmaz. Ama yabancı bir film var "Tren" diye bir film. İzledim. Korku ve gerilim filmlerini seviyorum çünkü. Aslında her tür filmi severim ayırt etmem. Sevdiğim için izledim.

0|0
    0|0
  • O zaman sana şu filmi de önereyim: 'Sınırda'(Frontieres) link

Ayrıca insanın psikolojisini sarsan bir film.

0|0
    0|0
  • kung fu hastle, arkadaş zoruyla izledim lanet olsun, böyle berbat bir şey olmaz

saçma sapan bi filmdi

0|0
    0|0
  • ~ Testere gerçekten beni çok rahatsız ediyor. Sanki midemde blender çalışıyor yani o derece fena oluyorum. Zaten rengim atıyor, halsizleşiyorum ve gözlerim kararmaya başlıyor. Kendimi birazcık olsun izlemek için zorlasam bayılacağım. Bundan adım gibi eminim.

Hiç bir zaman herhangi bir testere filmini baştan sona izleyemedim bu yüzden.

0|0
    0|0
    • Ben kendimi zorladım bi kere annem eve geldi noldu kızım hasta mısın rengin atmış dedi

• :D o ne ki masaya yatırıp karnını kesiyprdu

• ~ Yine kaçıncı film bilemeyeceğim: Çıplak bir genci zincirlere geçirip karşısına bomba koymuştu. Saniye bitmeden çocuğun zincirlerden kurtulması gerekiyordu.

~ Ve bir sahne daha hatıylıyorum. Bir kadın ve bir erkeği sırt sırta sandalyeye bağlayıp vücutlarına şiş geçirmişti. İkisinden biri şişleri çıkarırken diğeri ölüyordu. Aman Tanrım!..

• "bir Sırp filmi"

link

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Testereye öyle denirmi hiç çok ayıp

0|0
    0|0
  • yüzyılın yalanı korku filmi. tür ne ? korku filmi,

yahu korku filmi diye bir şey yoktur. hepsi gerilim korkuyla gerilimi karıştırmamak lazım.

0|0
    0|0
  • köpek dişi diye bir film izlemiştim. Bi b*k anlamadım ama mide bulandırıc idi.

0|0
    0|0
  • youtube dan otopsi izle kus bide kürtaj iğrençler bide doğum videoları bide pipi piercingi takma bide kuku piercingi takma bide svilce patlatma videoları izle izle kus :D

0|0
    0|0
  • link

kafasını s...im bunu kim akıl edip, tasarladıysa.

0|0
    0|0
  • yok öyle film

0|0
    0|0
  • titanik 2

0|0
    0|0
  • Testere çok iyi ya... Çok eğlenceli. :D

0|0
    0|0
  • en son böyle hissettiğim prometheus idi. ama ben zaten korku filmi izleyemem, o yüzden kolay kusasım gelir

0|0
    0|0
  • bi filmde nerdeyse kusacaktım ama filmin kötü olmasından.. legend of the bog adında hayır yok zaten en saçma film belki de

0|0
    0|0
  • hostel

0|0
    0|0
  • Testere gördüğüm en saçma filmlerden . Yok ayak kopuyor bacak kopuyor . üff diyorum her seferinde yine mi diyorum .

0|0
    0|2
  • Herhangi bir romantik komedi bu etkiyi bende bırakabiliyor.

1|0
    0|0
  • Hiç birisi :D Beni etkileyen film yok :D

0|0
    0|0
  • Akasya durağı

0|0
    0|0
  • pirates jenaveve jolie oynuyor :D gerçekten kusasım geldi :D

0|0
    0|0
  • Cem Yılmaz filmleri

0|0
    0|0
  • İdamlık.,Cüneyt Arkın cocuğunun bembeyaz kusmuğunu falan yalıyodu.

0|0
    0|0
  • buz devri

0|0
    0|0
  • srpski

insanlığımdan utandım

0|0
    0|0
  • Korku Filmleri Bana Komik Gelir :) :) Kusasım Geldi Dediğim Film Sinan Çetin'in 4 Numara Filmiydi :)

0|0
    0|0
  • saw serisi

0|0
    0|0
  • Testere gerçekten mide bulandırıcı haklısın.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 21

• akasya durağı.

0|0
    0|0
  • Resident Evil 5 te bir tiksinme ve ürkme gelmesine rağmen bende izlemiştim sonuna kadar.

0|0
    0|0
  • En son izlediklerimden birini söyleyebilirim mesela; Konak. İlla şiddet, kan, bıçak içermeden de mide bulandırabilen filmlerden biri nedir dersen ona en güzel cevabım olur.

0|0
    0|0
  • Testerede mide bulanmasından çok elimi kolumu kendim tutup sanki benim elimi kolumu kesiyorlarmış gibi suratımı ekşitirdim. :D Mide bulandıran şeyler genelde zombi filmlerinde oluyor. Acımasızca insan organlarını yiyorlar ya :/ Ha bir de KÜP serisi bir hayli iğrençtir. 3.sü baya bi bozmuştu ama ilk filminin hayli gideri var hacı.

0|0
    0|0
  • a serbian film.

0|0
    0|0
  • Benim hiçbirine midem bulanmadı. Severim hatta kesmeli biçmeli filmleri :D

0|0
    0|0
  • Çok kanlı filmler benim midemi bulandırıyor korku filmi ayrı sürekli kan görmek ayrı ıyy

0|0
    0|0
  • The frontiers ve "the loved ones"

0|0
    0|0
  • Sırp.. tek kelimeyle izleyebilen kızı özellikle alkıslarım yani :D bu kadar iğrenç bir film görmedim hayatımda

0|0
    0|0
  • annemle izlediğim psikolojik dram filmi o kadar sıkıcıydı ki kusmak istemiştim o gün filmi izlememek için ağlamıştım annemle kavga etmiştim -_-

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • salo ya da sodom'un 120 günü.. iğrençlikte şıklardaki bütün filmleri geçeceğine bahse girerim..

0|0
    0|0
  • Gozumu kirpmadan izleyebilirim igrenmem..

0|0
    0|0
  • Salo'da tek bir sahne

1|0
    0|0
  • Testere korkunç değildi mide bulandırıcıydı.Ama son durak filminde öyle bir tepki vermedim.Güzeldi.

0|0
    0|0
  • kırk ayak insan die salakça bişe var . kusasım gelmedi kustum direk .s

0|0
    0|0
  • hostel

0|0
    0|0
  • açlık filminde öyle olmuştum:(

0|0
    0|0
  • zombiler

0|0
    0|0
  • testere

0|0
    0|0
  • Anketteki şıklarla çocuklar bile korkmaz neyse ben snuff diyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...