Piyano , keman, cello sever misiniz?

Arkadaslar piyanoya aşığım. Sesini bile duyunca bitiyorum gozlerimi kapatip anı yaşiyorum resmen. Icim icime sigmiyor. Piyano keman ya da cello ikilisinede bayiliyorum. Sizde piyanoyu seviyormusunuz? Varsa begendiginiz parcalarsi atabilirmisiniz?

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• piyano ve keman çalıyorum :D çok severim sıkıntılı anlarımda direk onlardan birisini çalarım huzur bulurum :D çelloyu da öğrencem Allahın izniyle.

0|1
    0|0
    • hayallerimi yasiyorsun diyebilirim. Ileride iyi bir piyanist olmak istiyorum. Beste yazmak ve gunlerce durmadan piyano calmak istiyorum.

• gittiğin kurssa göre değişir. bilemem ki @Dumas

• Beklediğim cevap bu değildi.

Ortalama rakamlar istedim

• Keman ve çello birbirine yakışan iiki güzel ses... İki aşık gibiii...

0|1
    0|0
    • Aynen helr birde piyano olursa isin icinde olay bitiyor resmen farkli bir boyuta geciyor insan.

• Ruhu dinleniyor insanın...
      öylemi bazen kimsenin yaşatmadığı huzuru veriyor bir nebze...

• Gozlerini kapat ve sadece dinle. insan resmen kayboluyor. Akli basindan ucuyor. Hele birde benim kadar seviyorsaniz.

• Ucusu de ayrı bir güzel. :) Lindsey Sterling severim. Crystallize mükemmel

0|0
    0|0
  • piano keman çalıyorum zaten severim

0|0
    0|0
  • Piyano.

0|0
    0|0
    • Asiri derece seviyorum. Umarim ileride iyi bir piyanist olabilirim. Acikcasi mozart kadar guzel beste yapabilme derecesinde istiyorum.

• Çok severim hem de.

0|0
    0|0
  • Ludovico Einaudi - Life , Ludovico Einaudi - Experience,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gitar çalıyorum.. ama piyano ya da keman ya da mızıka dinlemesi insana.. bana apayrı bir haz vermiştir her zaman..

0|0
    0|0
  • hepsine bayılırım. anladığım kadarıyla yeni ilgilenmeye başladın. farid farjad'la başla, sonra klasiklere girersin. youtube'a yaz, ilk çıkanı dinle.

0|0
    0|0
    • Yok yeni ilgilenmeye baslamadim. Uzun yillardir takip ediyorum. Yakin zamanda piyanoya baslamayi dusunuyorum. cok iyi bir piyanist olmak istiyorum. Beste yapmak istiyorum. Farid farjad severim sari gelin , ayrilik gibi eserleri cok hosuma gidiyor.

• Yzin full gidiciem hic aksatmadan en kisa zamanda ogrenmek istiyorum. Ileridede kocaman uzun bir kuyruklu piyano almak istiyorum ne kadar bakimi zorda olsa muhendisiz kendimiz yapacagiz :D sende hangi tip piyano var?

• şu an piyanom yok. okuduğum üni. ni konservatuarında bi' kulübe üye oldum, or'da ne denk gelirse onu çalıyorum. bi' de yamaha psr orgum var, onla takılıyorum, iş görüyor.

• Cello hariç severim.

0|0
    0|0
  • keman sesi çok güzel dinlendirici ama çalarkan söverek çalıyorum sürekli arşe öteki tele çarpıp şarkıyı maffediyor zaten 5 senedir amatörüm oturup çalısmak aklıma gelmiyor :D

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Cello bello şeyleri sevmiyorum ya:)

0|0
    0|0
  • Anime müziklerinin piyano uyarlamaları bana göre çok hoş oluyor ama çalmayı en sevdiğim parça Full Metal Alchemist - Brothers dinlemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Ben saz bağlama severim :)

0|0
    0|0
  • keman ve çello severim pianoya niyeyse ısınamıyorum hiç

0|0
    0|0
Yükleniyor...