Hangisi daha güzel?

Ben iki filmin konusunu benzetiyorum. Sizce hangi film daha başarılı? Hangisini izlediğiniz zaman daha çok etkilendiniz?

• Twilight
    78% (7)67% (4)73% (11)Oy Ver
  • Fifty shades of grey
    22% (2)33% (2)27% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Hu huu

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• E L James zaten twilight'tan esinlenip yazmaya başlamıştır. Daha sonra bunu kitapa dönüştûrmüş ve twilight tan esinlendiği parçaları çıkartmış. Onları ve christian'ın ağzından olan parçaları internette yayınlamış, sadece bilgi vermek istedim ^^ onun dışında fifty shades of grey daha güzel bence, karakterlerini daha sağlam buluyorum :)

0|0
    0|0
    • Ben ikisinden de çok etkilendim. Twilight i izlediğim zamanlar çok etkisindeydim, şuanda fifty shades of grey etkisindeyim ikisi de harika aşk filmleri :) tabiki abartı söz konusu ama zaten sıradan olsa bu kadar etkilemez ki.

Erkekler Ne Diyor 12

• ikisi de 5 para etmez :D

1|2
    0|0
  • ikisinide izlemedim o yüzden yorum yok... 2. filmi zaten izlemem yanına yaklaşmam 1. filmide hiç ilgimi çekmediği için izlemedim...

1|0
    0|0
    • hepsi çok iyi gerçekten.

• mutlaka ancak insanların ilgi duyduğu şeyler farklıdır bildiğiniz gibi benim ilgimi çekmedi ancak bir çok insan izlemiştir mutlaka yüzüklerin efendisi ve karayip korsanlarını falanda izlemedim hiç açıkçası ilgimi çeken bir yanı yoktu ve merak uyandırmadı hiç bende izlemek istediğim filmlerin bir çoğunuda bir şekilde izlemişimdir... izleyip beğenenlere sözüm yok tabiki...

• evet haklısın herkesin hayatına kimse karışamaz :D

• İkisinden de nefret ediyorum.

1|1
    0|0
  • b secengindeki film kitabına gore çok boktan

1|0
    0|0
  • Fifty shades of grey

1|0
    0|0
  • Twilight

1|0
    0|0
  • A dedim

1|0
    0|0
  • farklı konular anlatılıyor nasıl karşılaştıralım

0|0
    0|0
  • Hiçbiri. Bunlar da film mi?

0|0
    0|0
  • Ikiside birbirinden beter ergen filmleri lütfen izlediğiniz filmleri biraz tartıpta izleyin

0|0
    0|0
    • lütfen zevklerimize saygısızlık yapma. çok fazla film izliyorum ve "aşk" filmi anlamında bu ikisi etkiliyor beni çünkü sıradan ve basit değiller.

• bu konuşma bitmiştir. aklı uçkuruna çalışan bir insan tabiki o filme cinsellik der daha fazla sana filmdeki duyguyu anlatmaya çalışmıcam. muhtemelen sen o filmi p*rno sanıyorsun cünkü izlerken sadece kadının memelerine odaklandın seks sahnelerinde kendinden geçtin aralarındaki bağın farkında değilsin. Yine eminim ki kitabını da okumadın o yüzden ne olduğunu bilmiyorsun.

• l*n görende sanatsal film zannedecek
      imdb 10 üzerinden 4 almış
      gelmiş geçmiş en dandik filmlerin
      arasında
      ve ben filmi tamamen bile izleyemedim o kadar kötü

• *NE Twilight
    *NEDE Fifty shades of grey
    En İyisi Cüneyt Arkın yıkılmayan Adam Filimidir !

0|0
    0|0
  • hızlı ve öfkeli 7 izle. birde filmin gazına gelipte yanlamak yok mu öf öf :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Twiligt beni çok etkilemişti nasıl wampir olabileceğimi bile araştrımıştım wampir gibi davranmaya çalışmıştım. Çok aptalca oldğunu biliyorum sonradan kendime geldim şükür. :D

1|0
    0|0
    • :D etkili bir film. abartı ama sonuçta bir film etkiliyor insanı

• etkilenemedim çünkü İkisinide izlemedim isimlerini bile yeni duydum

1|0
    0|0
  • Twilight

0|0
    0|0
  • Twilight

0|0
    0|0