En çok etkilendiğiniz kitap? Hangi tarz kitaplar okursunuz? Tavsiye ettiğiniz kitaplar?

En çok etkilendiğiniz kitap hangisi? Ben Hiç kimse sıradan değildiri okumuştum baya güzeldi. Tarihle alakalı olan kitaplara ayrı bir ilgim var aynı zamanda

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Korku-gerilim tarzı okurum. Önerilerim; Sadist, Son Kurban, Sırçalan, Mezarcı, Şeytanı Uyandırma, Aklından Bir Sayı Tut, Psikopat bunların hepsini oku😊😊

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 3

• en çok etkilendiğim kitap sultanı öldürmek ahmet ümitin okuduğum kitap tarzları polisiye, tarih, sürükleyici romanlar fantastik tarzda olanlar... sherlock holmes serisi, ve ahmet ümitin İstanbul hatırası, sultanı öldürmek, patasana, bab-ı esrar bu kitaplarında hem tarih hem polisiye iç içe olduğu için çok beğenmiştim.

0|1
    0|0
    • sherlock holmes serisini bende beğenmiştim ama diğerlerini bilmiyorum bakarım onlara :)

• tavsiye ederim gerçekten İstanbul hatırası, beyoğlunun en güzel abisi, beyoğlu rapsodisi, sultanı öldürmek, kavim, patasana ve bab-ı esrar eğer tarihi ve polisiyeyi iç içe yaşamak istersen tavsiye ederim.

• teşekkürler :)

• Ilkokuldayken kitap cok okurdum arkadaslar kitabı okumuyor resmine bakıyo diyip diyip durunca bende bidaha okumadım.

0|1
    0|0
  • Dan brownun serisi. Ozellikle da vinci sifresi ve melekler ve seytanlar mukemmmel. Hepsi dehset verici @bygizli

0|1
    0|0
Yükleniyor...