İnternet üzerinden kitap alışverişi?

İnternetten kitap alışverişi yapıyor musunuz? Hangi sitelerden? Bir de önerebileceğiniz güzel kitaplar varsa yazın lütfen

Güncellemeler:
Ben okuoku. com dan yapıyorum

0|1
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• kitapyurdu. com ile
    idefix. com en iyiler fiyata göre değerlendirisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• D&R'dan alışveriş yaparım. Eğer polisiye kitaplara ilgi duyuyorsan şu yazarları tavsiye ederim:

Tess Gerritsen
    Jean Christopher Grange
    Glenn Meade
    Jeff Abbott
    Jo Nesbo
    Henning Mankel
    David Baldacci
    Jack Higgins
    Maxime Chattam
    Michael Palmer
    Michael Byrnes
    Paul Cleave
    Simon Beckett
    Mario Puzo

0|0
    0|0
  • çok iyi siteler bulunuyor...

0|0
    0|0
  • dr. com. tr den yapiyorum, izmire en gec bes gunde yolluyorlar. yani pazartesi bese kadar verirsen en gec cuma gunu kitaplar elinde olur.

0|0
    0|0
  • ben dr üstünden alıyorum.

ne tür istersin?

0|0
    0|0
  • hiç işim olmaz

0|0
    0|0
  • İdefix sağlamdır

0|0
    0|0
  • Gittigidiyor. Com

0|0
    0|0
    • Bir şey soracağım gittigidiyor dan alışveriş yapmak istiyorum ama 2. el falan diyorlar öyle mi

Kızlar Ne Diyor 5

• idefixden ucuza alabilirsin. Gazi ve Fikriye kitabını öneririm okumalısın çok güzel

0|0
    0|0
  • Kitapyurdu

0|0
    0|0
  • kitap yurdu kesinlikle tavsiyemdir hem güvenilir hem hızlı kargo

0|0
    0|0
    • Cemil Meriç-Bu Ülke, Murat Menteş-Ruhi Mücerret, Beyazıt Akman-Dünyanın İlk Günü, Tanrı daima tebdil-i Kıyafet gezer , seni herşeyin mümkün olduğu bir yere götüreceğim , şibumi, drina köprüsü, serenad, jojo moyes senden önce ben, Kürk mantolu Madonna, empati, uçurtma avcısı, bin muhteşem güneş, olasılıksız, ariana franklin ölüm ustadı, anna karenina, zindan adası

• dr yi begenmiyorum temin edemiyola babil. com ertesi gun kargom eve geliyor tvsye ederim

0|0
    0|0
  • ucuz kitapal. com

0|0
    0|0
Yükleniyor...