Ees Pilsen Blues Festivali başlıyor. Blues sever misiniz?

Sevdiğim festivale bu yılda gideceğim, aranızda gidenler var mı severmisiniz sizde blues jazz, reggae, soul music türlerini? Ben çok severim :)

0|0
2|19

En İyi Kız Görüşü

• yesss yessssss!Her sene olduğu gibi bu senede dört gözle bekliyorum biletimi aldım çabana sağlık efes pilsen...

1|1
    0|0
    • :))))) aynen katılıyorum bende en kısa zamanda 1 aralık lütfi kırdara kitlendim ...

Erkekler Ne Diyor 19

• Özellikle Brezilyalı Blues sanatçıların konserlerinden haberdar olduğumda gitmeye çalışıyorum... Özellikle takip etmiyorum ama...

1|0
    0|0
  • Festival sehrime 2 defa geldi ve hiç kaçirmadim ki sizinde gitmenizi tavsiye ederim :) blues festival sponsoru olarak:)

1|1
    0|0
  • blues iyidir ama rock n roll gibisi yoktur

1|1
    0|0
  • en son katildigim konserde (rock) alkol satisi yasakti, alkolsuz bira satiyorlardi ki oda igrenc otesiydi. Gitmeden bu durumu arastirmanizi tavsiye ederim...

1|0
    0|0
  • 2009Da işimden dolayı gitmiştim Antalyada başlamıştı ç.kale eskişehir edirne trabzon birçok yere gitmiştim dinliyordum ama bazen hoşuma gidiyodu,bu sene Billy branch & the sons of blues smokin joe kubek bnoıs kıng gibi isimler var sanırım geçen gördüydüm.

0|0
    0|0
    • Geçen sene ki iyiydi ama eksikti bu sene nasıl olacak bilmiyorum bekliyorum bende.

• 2009da bedava gitmiştim bu sene zor gibi gidemeyebilirim sanırım.

• Evet, kisitlidir fakat bayilirim bende!

1|0
    0|0
  • Dinlerim ama içmem . Likör severim ahududulu

0|0
    0|0
  • jazz, reggae severim blues sevmem ama efes severim :)

1|0
    0|1
  • İçeriz ama dinlemeyiz.

0|0
    0|0
  • bu sene bende gidicem

1|0
    0|0
  • işin içinde efes varsa olur.

0|1
    0|0
  • Bayılırım !

1|1
    0|0
  • haber ettiğin iyi oldu <3

0|1
    0|0
  • supervizor görünümlü dinleyici olarak gelebilirim.

yoksa önümüzdeki konserlere bakıcaz artık.

0|0
    0|0
  • yeşilaycıyım. alkol sigara kullanmadığım için doğal olarak ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • offfff beni damarımdan vurdun..birde trance eklesiydin tam olacaktı...özellikle blues festivaline bu yıl gitmeye çalışıcam..zaman mekan belirlendimi...?

0|0
    0|0
  • Davet edersen gelirim.

0|0
    0|0
  • ruhospu bizi festivale götürrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • festival gibisin sen zaten la

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1