>>>>>>>> Nerde ve nasil kitap okursunuz?

Baslikta sordugum gibi...
nerde? evde, mekan da, cafede, cimlerde vs.
nasil? masada, uzanarak, yatara vs.

bir ögrencinin okul projesi icin sorusuturmada yardim ediyorum, burada sorayim dedim.

tesekkürler...

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Uzanarak okurum, otursam bile mutlaka ayaklarımı uzatmam gerekir. Çünkü uzandığımızda beyin tam kapasite çalışır; ayakta dururken, otururken dengeyi korumak için belli bir kapasite çalışması gerekir. Ama buna alışkın olmanız gerekir, çünkü uzandığımızda beyin kendini uyku moduna alır, ama uyku ve ayıklık modunun ortalarında bir yerde kalmayı öğrenirseniz en verimli kitap okumayı yaparsınız. Çünkü kitap, hayal gücüyle okunur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Genelde.. koltukta okuyorum ben..
    okuma koltugum yok gerci ama
    yakin tarihte bir okuma koltugu alacagim:)

0|0
    0|0
  • evde okurum. kitap okumak benim için bir boş zaman değerlendirme eylemi değil, günlük programımda mevcut bir harekettir.

0|0
    0|0
  • bizim salon penceresi komple cam güneş olduğu gibi içerde orda okurum perdenin ardında şu an alamut kalesi hasan sabbahı okuyorum. :)

0|0
    0|0
  • Kütüphanede okurum hatta sürekli aynı koltuğa otururum bacak bacak üzerine atarak

0|0
    0|0
  • Evde uzannarak veya mutfakta sigara kahve cay ile. Nadirende olsa cafede

0|0
    0|0
  • Okumam

0|0
    0|0
  • Yatakta okurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Genellikle vapurda hızlı kahvaltımı yaparken bir yandan da dergi karıştırıp kitap okuyorum. Bir keresinde bankta arkadaşlarımı beklerken kitabımı çıkartıp okumaya başladım önümden iki, üç yaşam formu geçiyordu tip tip baktılar aralarında "kitap okuyoo." diye bir muhabbet geçti.

Türkiye'de ağız tadıyla kitap dahi okunmuyor anlayacağınız.

0|0
    0|0
    • Peki... Limon Hanim :) Yurtdisindayn oldugumu ya profilde gördünüz, ya da bayagi bir anlasildi :)
      cevabin icin tesekkür ederim... kitap okumak güzeldir.

• Yurt dışında olduğunuzu bilmiyordum ama isabet olmuş Türkiye kitap okunacak ülkelerden değil kesinlikle.

• ne Kadar yazik... okusalarda bazilari akillansalar... cahil cok... konusan cok... okuyan yok. gibi gibi...

• Yolda yürürken bile okuyorum

0|0
    0|0
  • Hemen hemen heryerde kitap okumuşluğum vardır

0|0
    0|0
  • Kitap olduktan sonra her yerde her şekilde okurum. Sınıfta derste yatakta bahçede fark etmiyor

0|0
    0|0
  • Bos vakit buldugum her yerde

0|0
    0|0
  • Otobüs, metro da. Çok kitap bitirdim oralarda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...