Ayrıldık, aşk şarkıları paylaşıyor ama aramıyor

3 gün önce tartıştık.bende faceboktan gelme artık ,benim için bitti istemiyorum.yüzünü görmek istemiyorum.yazdım.şimdi 2 gündür facebookta aşk şarkıları paylaşıyor.(hayret hiç yapmadığı birşey) "dön bana herşeyimdin sen gibi".ama ne arıyor ne mesaj atıyor.dün akşam ben" şarkıları nerdeyse üzerime alınıcam "diye mesaj attım ama cevap vermedi. tık yok.ne yapmaya çalışıyor sizce?

Güncellemeler:
seviyordun madem mozoşistmisin,sadistmi gel bu akşam dedim.bi dünya trip yaptı.aşkta gurur olur mu ya.!

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi.. Ayrılan hem sizsiniz. Hemde yaşatmış olduğunuz aşk acısını ona adam gibi yaşatmıyorsunuz. Niye arasın ki ? onu istemeyen siz değilmisiniz zaten ?

Hem istemiyorsunuz hemde peşinizden koşsun istiyorsunuz ben anlamadım gitti yahu..

Ya ben uzaylıyım yada insanlar çok akıllı..

0|0
    0|0
    • ayrılmak istemiyordum ama öyle sözler söylediki yokuşa sürdükü olayı,beni mecbur etti.E ben bi mesaj atmışım ,bi adım gibi madem seviyo o zamn niye cevap vermiyo.!

• Demekki bitti kelimesi onun için yeterli. Ve bitti.

Aramıyor sormuyor...

• gerizekalı ozaman madem seviyodu.niye bitiriyo.bu erkekleri anlamakta mesele

Erkekler Ne Diyor 11

• Cidden 30 35 yaş aralığında mısınız?

0|0
    0|0
  • bence tiesto,dan ibizayı dinle sen. bu dert tasa işleri erken götürür insanı

0|0
    0|0
  • feysbukta ayrılmak da çok ilginç birşeymiş :/

0|0
    0|0
  • senın ıcın ne onemı varkı

bitirmişsin bitti demıssın cocuga helal olsun... uzuntusunu kendı yasıyorr ama sana o tavizivermıor harbı helal olsun cocuga...

0|0
    0|0
  • 30 yaşından küçük birini bulmuştur

1|0
    0|0
  • Aşk, sen başkasın ile başlar. Hepiniz aynısınız ile biter.

1|0
    0|0
  • Yüzünü görmek istemiyorum dediysem mesajda atma demedim yaz.

0|0
    0|0
  • aramassan arama parcasini paylas

0|0
    0|0
  • lise kaçtasınız siz?

0|0
    0|0
  • yaş neki çok gençsiniz sende onu bir süre arama bakalım ne olacak? tabi dayanabilirsen

0|0
    0|0
  • sevdim seni bir kere

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• face den bitirmek olur mu hiç? bana yapılsa büyük hakaret sayarım..

trip yaptınız,pişmansınız anlaşılan.. o da mesajınıza cevap yazmayarak sizin tribinize karşılık veriyor şuan..bence sessiz kalmanızda fayda var..dönmek isterse bir yolunu bulur o,üstüne gitmeyin.

0|0
    0|0
  • safım benim ya niye mesaj attın :S başta güzel gitmişsin sert olmuşsun . unutma azına sıcarsan sevilirsin.. ;) o tam seni sevmiş bi moda girmiş şaaaaapppp ardından bi mesaj yapıstırmışssın. çocugun gözündeki değerini düşürmüşsün. o mesaj atılmayacaktııııı

0|0
    0|0
    • haklısın.yine totosu kalkmıştır onun.nasıl toparlıcaz?

• sessiz kalcn bu saatten sonra mesaj atmıycan. ah keşke o atttığı mesaja cevap vereydim dedirtmelisin bebeğim

• şarkıları başkası için paylaşıyor olmasın :/

0|1
    1|0
    • aynı zmanda 2 kişiyle birden ayrılmış olmaz ki.resmen çok acı çektiğine dair şarkılar paylaşıyor.ama bir girişim yok

• erkek milleti yapar

• aynen erkek milleti belli olmaz

• oğlanın yerinde olsam bende aramam

0|0
    0|0
  • beklemede kal

0|0
    0|0
  • aramazsan arama yar

0|0
    0|0
  • hem adama seni istemiyorum demişsin hem de aramıyor diyorsun. sana inceden mesaj gönderiyo anlasana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...