X Men serisinin en beğendiniğiniz filmi?

Bu serinin filmleri baya tutuluyor bence bunu Hugh Jackman a borçluluar çünkü adam rölü ile bütünleşiyor sanki bu rol için doğmuş,bu serinin en beğendğim filmi Wolverine dır

• X-Men
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • X2
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • X Men Last Stand
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • X-Men Origins:Wolverine
    33% (1)50% (5)46% (6)Oy Ver
  • X-Men:First Class
    67% (2)50% (5)54% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• X-Men: Wolverine

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Wolverine The Origin fena değildi de Last Stand iyiydi... Hugh Jackman kesinlikle çok başarılı... Son filmde Charles Xaiver'i oynayan adam korkunç kötüydü...Filmde mantık hatası çoktu (Xaiver'in belden aşağısı gençken felç olduysa 3. filmde çocuk olan Jean'in yanına gittiklerinde neden tekerlekli sandalyede değildi? gibi...)

0|0
    0|0
    • 3. film gerçekleri yansıtmıyor.Filmi bir bütün içinde değerlendirme.Gerçi xavier o şekilde sakat kalmadı ama alternatif bir seneryo olmuş.Filmlerin hepsi ayrı değerlendirilmeli

• ben vazgectm cizgi filmdeki gibi olmasından "the animated series" i dizi olarak çeksinler bana kalırsa ama yapmıolar işte tutarlı olsunlar bi de gambit in önemli bir karakter olduğunu idrak etsinler yeter bana =)

• hemen hemen hıcbırı cızgı romana sadık kalınarak cekılmedı o zyudende tutarsızlık var. asıl sebep butce tabıı. teknoljı gelıstıkce orjınal cızgı romalara daha sadık kalınmaya baslandı.. bırde bırcok cızgı romanın yan deergılerı var. x-men en son hatırlafıgım 8 taneydı. sısnırlı sayılar zaten ayrı bır konu..son uc batman fılmı sınırlı sayılarlada gecen maceralrın senoryalastırlması ıle cekıldı..

• D şıkkı .. en beğendiğim karakterde Mystique

0|0
    0|0
  • wolverine hayranıyım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• adam ıyı oyuncu ona şüphe yok ama asıl degerr katan wolverine. ama sunu kesınlıkle soyleyebılırım. wolverine fılmı ne yazıkkı dusuk butce ıle cekılmıs bır fılm o sebeplede beklenın altında kaldı. cok daha buyuk butce ve cızgı romana yakınlık bakımından dolayı x-men fırst class daha ıyı bır fılm. tabıı bundan stan leenın tum fılmlerı yenı bastan ve cızgı romanlara baglı kalarak cekmeye baslamasınında payı buyuk..yönetmen olarak degıl ama danısman ve ve yapımcı sırkete ortak olarak etkısı buyuk . örümcek adam bıle tekrar cekılıyor..

0|0
    0|0
  • x-men: first class defalarca kez izlenmeye değer. Bir çizgi roman uyarlaması-aksiyon filmini izlerken gözümden yaş gelmesi pek olağan bir şey değil... "Mutant and proud" sözü de bana son birkaç onyıldaki özürlü hareketi düsturunu hatırlattığı için ayrıca önemli.

0|0
    0|0
  • En çok beğendiğim First class oldu

Bir de x2de Kurt wagner'i severek izlemiştim.Çok yaşa night crawler

En dandiği de bence Last Stand'dir.Aksiyon var ama Juggernaut mutant gösterilmiş.Profesör ve cyclops harcanmış.Kitty pride gereksiz.Olmamış

0|0
    0|0
    • kitty hemen harcama ROMun nötrolüzörüne dayanan melezi yenmesi saglamıstı.

• wolverine efendim

0|0
    0|0
  • gambit in olduğu tek film x-men origins ondada çakal gibi yapmışlar. Gambit karakterini seven biri olarak yeni 3lemenin diğer filmleri beklicem =)

0|0
    0|0
  • E: X-Men:First Class

0|0
    0|0
  • en iyisi first class şimdilik

0|0
    0|0
  • kediciğin bölümü

0|0
    0|0
  • first class . . .

0|0
    0|0
  • Wolverine farklıydı ya izlenebilirliği dışında hem sözleri ile hemde müzikleri ile.

0|0
    0|0
  • The last stand, aksiyon açısından en beğendiğimdi.

0|0
    0|0
  • first class en iyisiydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...