Kore film o izliyen kızlara neden ergen diyorlar? #D?

Yani biraz saçma değil mi bu #D açıklama yapın ergenler yazmayın siz #D

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben de izliyorum ama ergen değilim ;) kısa süren bölümleri, mutlu sonları ile cezbediyor
    Çoğu izlemeden küçümsediği için öyle diyor
    Aynı şekilde anime izleyenleré de çocuk musun sen deniyor
    Bunlar hep cahillikten, alınan alınsın üstüne
    Ne kore filmi dizisi izlemek ergenlik
    Ne de Anime izlemek çocukluk
    Zevk meselesi, tercih meselesi

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben kore filmi izliyorum. Ve bayila bayila izliyorum kore filminin ergenlikle ne ilgisi var. Asil boyle birseyi uyduran hangi deliyse onun ergenlikle bir sıkıntisi var sanirim. Kore filmlerinin dram komrdi her neyse ya da dizilerinin konulari islenisleri konularin icinde gecen olaylarin masumiyeti insani surukleyen bir yapisi var. Cizgi film izleyen birine ergen demek gibi birsey bu ki ben cizgi film izlerim cocuksu yanimdir bu. Kore dizi ve filmlerinin de masumiyetini seviyorum gercekten ask dizi ve filmleri cok olaganustu geliyor bana harikalar.

0|0
    0|1
  • Kore hayranlığı ergenlik bencede ama kore dizisi, filmi bende izliyorum bazı işleri guzel oluyor hatta bizim bir kaç dizi korenin Türk uyarlaması. Güneşi beklerken, kiraz mevsimi, aşk yeniden vs

0|1
    0|0
  • Sevmiyom ne bilim.

0|1
    0|0
  • Kore dizilerini izlemek icin yas siniri yok o zaman turk dizilerini izleyende ergen oluyo cunku cogu turk dizisi kore dizisinden alinmistir. Kore dizisi izleyen ergendir lafi onyargidan baska bisey degil

0|0
    0|1
  • hiç izlemedım

0|0
    0|1
  • Ben izliyorum diye ergen mi oluyorum yani saçmalsaçmalık.

1|0
    0|1
  • ben izlemiyorum ama izleyenlerle sıkıntım yok yani :D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben ergen demiyorum tabi ama ne kadar ole kore hayrani girduysem %80 i ergendi buyuyunce geciyo heralde ondandir :D

1|1
    1|0
  • Ben de izliyorum, eyvah... diyebilirdim belki;ama diyeceğim şu ki takip etsinler, gerçekten iyi filmler de çıkarıyor adamlar...

0|1
    0|0
    • Genel olarak 16 21 arası kızlar çoğunlukta olduğu için öyle dedim #D

• Yaş sınırını bilmem;ama arşivimdeki filmlere bakarak bu cevabı verdim...

• Sevmiyom ne bilim.

0|0
    0|1
  • hiç kore dizisi izlemedim diyenlerede kulak asmadım sitede rastladınmı

0|1
    0|0
  • Geneli ergen oluyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...