Hızlı ve öfkeliye gidenler?

Ya bizniiye bu kadar kaliteli film yapamıyoruz. Ya adamlar insan degil resmen hep etkisinde kalyorum bu filmin ama haksız mıyım?
Keske paul ölmeseydi adam harika bir oyuncuydu herşeyiyle

Güncellemeler:
Kızlar pek meraklı degiller sanırım bu tarz filmlere :)

0|0
3|35

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

• merhaba eros, benim bir teorim var biz hayal etmeyi okulda bırakıyoruz okuldayken hep matematik, fen, Türkçe vb derslerine yoğunlaştırıyorlar el işi resim, beden gibi dersler 2. plana atılıyor çocuklara hayal kurmayı unutturuyorlar e nasıl sanatçı çıkacak onun dışında filmlerde dizilerde de gerçikçilik yok polat ölümsüz, ertuğrul kılıcını sallıyor sallıyor bir tane kafa kopmuyor kan sıçrama efekti var dövüş sahnelerini yetersiz buluyorum bir kılıç sallıycak büyük bişeymiş gibi ağır çekim veriyorlar 300 spartalı özentisi gibi duruyor ben bu yüzden yönetmen olmak istiyorum işte

0|0
    0|0
  • bu filmin kaliteli olduğunu nereden çıkardın efeckler görsel şölen efsane olablir ama filmdemek senaryoyo demek oyunculuk demek kurgu demek yönetmen demektir bunların yalnızca yönetmelik kısımı iyi
    sinema bu kadar basit bir şey olmasa gerek araç patlatma çatışma görsel şölen hayır sinema bu değil
    bu filmde ve bunun gibi filmlerde sinirimi bozuyor lanet olsun şu teknolojiye ki kaliteli yapımların çıkmasını engelliyor sen sanatçıya değilde
    göstericiye önem gösterirsen çıkmaz tabi iyi film
    ama insanları suçlamıyorum arz talep meselesi
    sanatsal filmleri her insan sevmeye bilir ama
    gönül isterki daha iyi daha içi dolu filmler yapılsın

0|0
    0|0
    • Hayır katlmyorum belli bir cizgsi var birinci bölmden beri insanı büyülyor

• ama bence film , sanat bu değil nerede oyunculuk nerede senaryo yahu @remyzero

• bilim kurgu veya aksiyon filmlerinde senaryo önemli ama bence oyuncunun yeri sınırlı

• Biz niye kaliteli film yapamiyoruz? Çünkü bizim Hollywood gibi bir yerimiz yok ayrıca film çekimi icin yuzmilyonlar harcayacak kadar zengin degiliz hem bunu yapabilecek yapım şirketimiz yok hem de öyle bir isin altından kalkabilecek yönetmenimiz yok.

0|0
    0|0
  • yavaş ve sakin çıksın ona gidecem

0|0
    0|0
  • cekındıgım insanlar : hızlı ve öfkeli izledikten sonra araba sürenler, araba sürerken tokio drift felan dinleyenler, mümkünse otobana çıkın.

gelelim sorunun cevabına : açıkcası ben daha öncekilerine kıyasla pek zevk almadm şahsen rio soygunu daha güzeldi , 7 den beklenti büyüktü fakat beklentiyi karşılamadı, en azından benm

0|0
    0|0
    • Evet belki haklsn ama her izledgnde bu kdar byüleyen bir film serisi yok

• Oyuncu kadrosunda bir jason statham yoktu.
    Tam oldu şimdi.
    çünkü o adam her hareketiyle bir başka.

Paulun kardeşiydi heralde o.
    O filmin 8 ide çıkacak.
    konusuda hapishaneden kaçaçak.
    jason statham.
    Don torrettonun ekibinin peşine düşecek.

Filmin sıkılmadıgım tek sahnesi bile yoktu. Net.

0|0
    0|0
    • Aynn o adam nasl birsey çok tatlı ve çok iyi sahneleri vardı bayldm

• İzliycm :)

• Kbma sordugun tek cümlelik soruyu sohbet duvarına çevirdim :)
      Baya konuşmusuz.

• Pamuk şekerimi de alıp gittim hıh

0|0
    0|0
  • Şahsen ben çarşamba günü gittim :) Bu arada film bitçesi 250m$ sende bana ver o kadar para ben daha kalitelisini çekeceim :D

0|0
    0|0
    • Ya öyle deme bizim gibi güzel film görmyen insanları sevndiriyorlar :D

• Ya bnbinternet sorunu yasamk istmedgim içn sezon sezon dvd ye cektryorum

• tesadüfe bak bende hiç internet sorunu yaşamıyorum :D :D tabii yine de sen bilirsin :D

• Bence son film bekleneni vermedi. Fast 5 ve 6 oldukça iyiydi. Rio Soygunu tam bir görsel şölendi. Fast 7 deki aşırı abartı sahneler gerçeklikten çok uzak olunca soğuttu kısmen. Son filme en fazla 6/10 diyorum.

0|0
    0|0
  • Çok animasyon vardı eksiden hızlı ve öfkeliydi izledikten sonra otoparkta milletin önünde drift yapardım bunda öyle gaza gelmedim

0|0
    0|0
  • Ayrıca filmin sonu çok anldmlıydı gerçekten

0|0
    0|0
  • Gerçekten harika bir filmdi. Net !

0|0
    0|0
  • çünkü yapımcılarda okadar para yok o gördüğün filmlerin maliyetleri yapımcıların bankada sakladığı para gibi çünkü fakirik

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarla gidecektim babam git bahçeyi, çapala bir boka yara dedi bende gidemedim

0|0
    0|0
  • 7 nin hatırına bütün seriyi tekrar izlicem yarın.6-7 biraz daha teknolojik destek kullanılmış. konu itibariyle güzel ama parçalandı film bence paul için filmin sonunda kısa film yapmışlar çok begendim. tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Evet adam öldü ama arkasnda efsane bir film dizisi bıraktı keske yaşasaydı bazı sahnlerde duygulandm

• Son filme henüz gitmedim. F&F, F&F 2, F&F Tokyo Drift sevdiğim 3 seri. Tokyo Drift'ten sonrasını sevemedim. İlk filmlerin samimiyeti ve konusu sonraki serilerde kayboldu sanki. Paul Walker'ı ve Skyline'ını unutmayacağız.

0|0
    0|0
    • Bnce sinamaya gitmeye deger bir film serisi hepsinde ayrı bir tadı var

• Gidelim. Oraya seni bırakır kargo uçağıyla ben devam ederim. :D

• Olur olur :D

• Ilk gunu gittim

0|0
    0|0
  • Off muhteşemdii

0|0
    0|0
    • Off hemde nasll zaten müzikler kendi basna harika

• Bnde bayldım keske gerçekte cekildgi yerleri görebilsek cok etkileniyorum her sederinde

• 1 inde nasıldı şimdi nasıl . Adama vay be zaman nasılda geçiyo dedirtiyo demi :)

• Mükemmel bir filmdi sahneleri çok etkileyiciydi. Jason Statham da iyi oynamış.

0|0
    0|0
  • Nete düşmesini bekliyorum.
    Neden diye sorma. Fakir olmak bunu gerektirir..

0|0
    0|0
  • Bizim çerçevenin belli. biliyorsun çeneye arkın var büyük aktörün. oda eski hızlı ve öfkeli😉😉bu arada unutmadan seninde gözlerin masum ve öfkeli gibi. ama paul gbi harika👍👍👍

0|0
    0|0
  • Gidemedik sınavlara denk geldi adi :)

0|0
    0|0
  • Efsane bir film, adamlar gerçek araç patlatiyor.

0|0
    0|0
  • 11.30'da izlicem

0|0
    0|0
  • Türklerinde muhteşem filmleri var. Mesela new yorkta 5 minare.

0|0
    0|0
  • Burada sinemalara geldiğinde şahinle lastik yakanin haddi hesabi yoktu.

0|0
    0|0
  • Gitmedik ama beraber gidebiliriz

0|0
    0|0
  • Gerçekten güzel filmdi

0|0
    0|0
  • beeeeen

0|0
    0|0
    • hemde türkçe dublaj yaaaaaaaaaaaa :) :) :)

• tabiki de adamlar yapıyor hayatta evde tv açıpta dizi izlemem sıradan dizi adamların kullandıgı efekler falan on numara bizimkiler filmlerde bile hiç kullanmıyor efek dizi bide yaani

• Aynn öylee

• Çarpar diye korktum gitmedim ya hem öfkeli hem hızlı bir kaza olur mazallah

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 3

• Bugün izledim. Filmden sonra aynen ben de böyle düşündüm. Bakıyorum vizyondaki türk filmlerine aşklı böcüklü komedili ve nadiren korku filmi
    Ama adamlar ne kırdı döktü :D efektler falan süperdi :)

1|0
    0|0
  • gittim film çok güzeldi yerinde duramıyor insan hem güldürüp hem hüzünlendirdi

1|0
    0|0
  • Bende gittim bence güzeldi ama diger serilerine göre biraz zayif kalmis 6 daha iyiydi

1|0
    0|0
Yükleniyor...