Okuduğunuz kitap hakkında?

Okuduğunuz kitaplardan hangisi sizi hangi yönüyle etkiledi.

Güncellemeler:
...

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Son zamanlarda etkilendiğim kitaplar En son Abim denizi okudum Deniz Gezmiş'i Kardeşinin gözünden anlatımı müthiş olmuş Okurken gözüm doldu. Deli dumanı okurken adeta yaşadım Keza Zülfü Livaneli'nin Kardeşimin hikayesi çok güzel bir hikaye idi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Genelde Ahmet Günbay okurum. Onun kitaplarında da manevi yönü etkilediği için daha bir hoşuma gidiyor =)

1|0
    0|0
  • Georges Perec - W ya da Bir Çocukluk Hatırası

Derinlik ve Bol sembozlizm üsluplu cümleler.

0|0
    0|0
    • Merak ettim kitabı akıcı mı?

• Post modern bir roman bu. Akıcılıktan ziyade derinlik önemlidir. Yazar seni belli bir akıcılıkta tutmak istemez seni hayal dünyasının içindeki karmaşaya davet eder :) Bana göre akıcı.

• Peki tesekkurler :)

• Kitaplar iyidir ya...

0|0
    0|0
  • Bende böyle bir konu açacaktım. Peki bana sıkmıyacak kitap öneriniz var mı?

0|0
    0|0
    • Ne tür kitaplardan hoşlanırsınız ona göre tavsiyelerde bulunabilirim

• Tamam bakıcam hepsine çok teşekkür ederim Sağolasın:)

• Rica ederim :)

• Kitaplar iyidir ya...

0|0
    0|0
  • Etkilenmedim hiç bugüne kadar. Bir kitap okudum da hayatım değişti diyemem.

0|0
    0|0
    • Hayatın değişmesi degil de beğenmek diyelim

• Danabaş Köyü

Celil Memmedgülüzade

0|0
    0|0
  • Hemen hemen her kitaptan bir şeyler çıkarmaya çalışırım. Şu kitap beni şu yönde fazlasıyla etkiledi diyemiyorum hiçbiri için. Hepsinin ufak tefek etkileri vardır ama üzerimde.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Asude'nin kitapları karakterlerine aşık oluyorum Gül ve Avcı- Dikkat Aşk Çıkabilir! - Pabucumun Ajanı 1 ve 2
    İncir Kuşları Bosna soykırımı bu kadar etkili asla anlatılmaz. Tarihe boğulmadan gerçekten yaşanmış olayın etkisi ile tarihi sindiriyorsun

1|0
    0|0
    • Tarih kitaplarını bende severim. Söylediklerini okuyacagim :)

• Bende merak ettim en kisa zamanda okuyacagim :)

• şimdiden iyi okumalar :)

• Istediğim bölümle alakalı ders için çalışırken bir roman özeti gördüm ve cok etkilendim gittim aldım ve cok kötü etti beni Necati Cumalı Acı tütün.
    Ve Zülfü Livaneli Serenad kitabı. Son sayfa da ister istemez kitabı fırlatıp ağlıyorsun.

1|0
    0|0
    • Nasıl bir konusu var? Ben de bugün gittim birkaç klasik aldım merak edip.

• Serenadı okudum evet gerçekten öyle

• iki aşık gençten bahsediyor kızın babası başkasıyla evlendirmek istiyor sonra iki aşık kaçıyor yakalanıp tutuklanıyor ve bu büyülü aşka hayran kalan halk ise kizin babasina baskida bulunuyor sonrada evleniyorlar biraz bilindik gibi klasik... Ama cok etkileyici

• Halit ertugrul ayselll cok iyi bir kitap

1|0
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna. Ahlaki yönden etkiledi diyebilirim. Başkasının yanlışından ders çıkarmak gerekir;-):-)

1|0
    0|0
  • Mozart'ın kız kardeşi- Mozart kadar yetenekli olmasına rağmen kız olduğu için hep 2. planda kalıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...