Odunla yemek yediniz mi? Akıl karı mı?

Bu çekik gözlü 1 metre 20 santimin ırzına geçmek isteyen ama başaramayan yerden bitme insanlar ellerine aldıkları iki odun parçasıyla yemek yemiyor mu deliriyorum.

E be kardeşim bu odunla mangal yapılır, sobada yakılır, uçurtmaya çıta yapılır, kılıç yaparken kabza yapılır ama yemek yenir mi?

Bu şekilde yemeyi beceren var mı? Akıl karı mı?

Güncellemeler:
Bazı arkadaşların iq seviyesi yetmediğinden konuyu idrak etmeleri baya bir mesele oldu.

Bu sorunun kültür başlığında olmasını konu yapanlar artmadan önlemi alıp anlayacakları seviyede izah edeyim.

Yabancı bir ülkenin yemek kültürünü mizahi bir dilde konu ederken bunu moda başlığı altında yapacak değildim.

Bu kadar basit bir şeyi bile izah ettiren zayıf idrakli insanlara teşekkür ederim.

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Eskiden catal bicakmi vardi :)

0|0
    0|0
    • eskiden bende yoktum çekirge o kadarını karıştırma şimdi :)

• Vermedinki nr ni rekoru kiralim

• Kırarsak eğer bu rekoru

Beraber yürüdük biz bu yollardaaaaaaaaaa

Beraber ıslandık yağan yağmurdaaaaaaaaaaaa

Diye bir şarkı yazacağım sana çok meşhur olacak eminim :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Onlar da öyle yiyor sen nie deliriosun anlamadm ki:D sen orda olsaydın sen de böle yapacaktın

0|0
    0|0
    • Yemek zorunluluğum oldu debelendim durdum ve iğrenç bir şekilde yedim.

Bunu icat eden baş çekik gözlü minyon herifi bulsam kesinlikle hırpalardım.

• Çinlilerden yana olman beni bir hayli üzdü.

Gözlerim çekik değil diye bu ayrımcılığa maruz kaldım, alenen ırkçılık yapıyorsun :)

• biyanneee:D:D böle mi yazılıo bilmiiorm ama olsun:D

• Chopsticklerle yenmiyor arkadaş ama yiyen yiyo. link :))

0|0
    0|0
    • Zaten eline aldığında bunların kendi gibi minyon odunlarını gözleri bunlar gibi kısıyorsun bir parça alabilmek için. Belki de bu yüzden gözleri çekiktir.

• ben yedim ama sarma türleri ve pilav(o da yağı az olacak yada hiç yağlı olmayacak);anca bunları yiyebildim:))

0|0
    0|0
  • Yiyorum, her yemeği ritüeline göre yemeği severim.

çevremde herkes onlarla yerken ben de alıştım zamanında ve bence eğlenceli de.

0|0
    0|1
  • :)kültürler tartışılsaydı cok fena olurdu

0|0
    0|0
    • Fena olacaksa hemen bir odun parçası atayım bu ateşe :)

Ben mizahi bir dilde yemek kültürünü öne attım da başka ne tartışılabilir düşünmedim açıkçası.

Hemen bir ip uzatın ben ucunu tutar ümüğüne kadar çekerim :)

• Ya hu siyaset meydanına çevirme şimdi sayın kırca müdahale edecek :)

Makara babında bir ip dola işte

var sende o acımasızlık belli.

• :) eğlencelisin

• yemedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Chopstickle yemek yemek oldukça rahat. Tabi chopstickle kurufasulye bezelye yemeye kalkarsan sonuç hüsran olur. Uzakdoğu yemekleri zaten hep lokmalık tek hamlede ağıza atılacak şekilde dilimlenir. Ve diri bir şekilde pişirilirler pörsümezler. Bu sebeple zaten çatala bıçağa gerek kalmıyor. Senin bıçakla uğraşacağın şeyi aşcı çoktan senin yerine hazırlamış oluyor.

Ayrıca evet chopstickle tane tane yersin bu da daha sen yemek yerken doygunluk hissinin oluşmasını sağlar ve çok yemezsin bu yüzden.

Chopstick bir çok açıdan daha avantajlı bana göre. Ama dediğim gibi mutfakda önemli. Türk mutfağında chopstick kullanamazsın pek.

Uzakdoğu mutfağı çok lezzetlidir bu arada. Denemeni tavsiye ederim mutlaka

1|0
    0|0
  • önceki işyerimde yiyorlardı öğle yemeklerinde. en çok da Türkler hevesleniyordu garip bir şekilde. ben pek sevmem. Türk tarafına yönelip yemekle yememek arasında takılıyordum ben.

bildiğim bir faydası azar azar yemiş olduklarından fit kalmalarına yardımcı bu çıbbıklar

0|0
    0|0
    • O kadar eziyeti çektikten sonra fit kalsa ne olur gözleri kısılmaktan çekilmiş adamların.

Merak ettiğim bir konu daha oldu şimdi.

Bunlar tuvalet kağıdını da bu odunlarla mı tutuyor?

Bak öyle ise hakikatten alkış kıyamet kopartabilirim bir başıma.

• part time kabız dürzüler.

• helal sana herdaim

• güncellemeye cevaben

ben eğlenmiştim epey cevap yorumlarına yazdıklarından bro. ama yazdığın da sert olmuş biraz yanlış anlamış olabilirler, sıkıntı yapma yani

0|0
    0|0
    • Yanlış anlayabilirler elbet ki doğru anlaşılmayınca bir suçlu yaratma ve bunun mutlak karşı taraf olması gibi sapıklıklarım yok ama hem yanlış anlayıp hem karşındakini "kültürsüz" ilan etmen biraz insanı sert yazmaya teşvik ediyor. Beğenmeyebilirsin, katılmazsın, yanlış anlarsın ama birisini kültür babandan sana miras kalmış gibi kültürlü, kültürsüz diye yaftalayamazsın. Sıkıntı yok çekik gözlü olmasam da fena katalar çizebiliyorum. :))

• ''Kültür''ün ne olduğunu öğrendiğin an böyle sorular sormaktan da vazgeçersin eminim.

1|0
    0|1
  • ibretlik

0|0
    0|0
  • Durduk yere kendime eziyet etmeye meraklı değilim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...