Etkılendıgınız en guzel kıtap cumlelrrı hangılerıdr?

etkılendıgınız bır yazı ve sıırde olablr bu. ya da en sevdgnz uzun bır yazı

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• yaşadığım hayatı ben seçtim
    Bu noktada Thoreau’dan bir tefsir yapacağım : ” Bana aşk , para , inanç , şöhret , adalet yerine gerçeği verin
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• "insanın başkalarına söyledikleri, kendi duymak istedikleridir. yazdıkları, okumak istedikleridir. sevmesi, sevilmeyi istediği biçimdedir."
    Tezer özlü

bazen ne istiyorum biliyor musun? yanımda ol, dizime uzan.. hatta konuşmayalım bile o an. sarılma, öpme.. ama yanımda ol.
    neredesin, ne yapıyorsun, kiminlesin.. bunların hiçbirini düşünmediğim bir an olsun istiyorum, güvende ve iyi olduğunu bileyim. yani, yanımda ol...

tezer özlü

0|0
    0|0
  • kız aldatan sevgilisine dönüp:
    -sen nasıl olurda benim kokumu başkalarıyla paylaşabilirsin
    erkek;
    -aman iyi be kullanmam senin aldıgın parfumu bidaha
    kız;
    -parfumune sıcayım senin gerizekalı ben senin ter kokunu bile sahiplenmişken sen nasıl olduda sarılabildin başkasına...

bu diyalog hoşuma gitmişti

0|0
    0|0
  • 'ÖLDÜKTEN SONRA MEZAR TAŞIMA NE YAZDIRACAĞIMI BULDUM SONUNDA 'SİZİ AYAKTA KARŞILAYAMADIĞIM İÇİN BENİ BAĞIŞLAYIN' YAZDIRICAM...(MURAT MENTEŞ RUHİ MUCERRET KİTABINDAN)

0|0
    0|0
  • Ne zaman yandı elin
    Ne zaman yaktı ellerini hatıram
    Ne zaman bir yüzük gibi taktı hatıram
    Bu gizli ve acı işareti, gelin

sezai karakoç

0|0
    0|0
  • ✅"insanlardan kaçıyordum; ruhları birer ceset torbasıydı adeta.."✔

0|0
    0|0
  • Alnınız diyorum küçük hanım, en çok benim dudaklarıma yakışır.

Ahmet Batman - Bana İkimizi Anlat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kinyas gider. Kayra kalır. bu kadar basit olduğu için hiç sevemedim dostlukları, aşkları romeo ve juliet in yaptıkları gibi beraber ölmeyi tercih edenlerin sayısı çağımızdaki kadar az olmasaydı belki inanırdım ben de sadakate. ama bir insanı gömmek dostluğunu, aşkını da gömmek olduğundan ve aynı insanın içini doldurup bir heykel gibi evin en güzel yerine koymak da pek kullanışlı olmadığından yapacak bir şey yok..

0|0
    0|0
  • "Hani dudakların birbirine değmek üzeredir. Ama değmez ya. Bence dünyanın en güzel yeri o zaman dilimi" :))

0|0
    0|0
  • Acı ne kadar derinde de olsa birgün güneşe döner yüzünü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...