Isparta hakkında bilgi:)?

Süleyman Demirel Ünivrsitesi düşünüyorum. Turizm rehberliği bölümü. Şehir ve üniversite hakkında bilgisi olan varmıı.Özellikle şehirin insanları nasıldır merak ediyorumm :)

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Orda okudum sehir cok kucuk ama kavga gurutu pek olmaz havasi en uyuz kismi sabah soguktur kazakla gidersin derse ovlen sicak olur t-short giymek zorunda kalirsin aksam tekrar soguk yapar. uni olarak sakin ve guzeldir okumak niyetinde olanlar icin bicilmis kaftan devlet yurdu uninin dibinde cok yakin dersliklere butun dersliklerde birbirine yakindir cok sosyal bir havasi yoktur ama okumak isteyenlerin rahat edebildigi bir yerdir esnafi biraz paragozdur ama pazari ucuzdur duz bir sehir sokaklar birbirine pararlel ve cok nizamidir genellikle hep cati katli evleri vardir cati katlarda cogunlukla ogrenciler oturur

1|0
    0|0
    • çatı katı iyiymiş :D teşekkür ederim. hala biraz tereddütteyim ama içime su serptin

• Hem erasmus hemde farabi var ben italyadan balkan ulkelerinden ogrencilerle karsilastim degisim ile gelen

• Tesekkur ederim:)

Erkekler Ne Diyor 10

• Şu an orda okuyorum.
    Okul mükemmeldir.
    Şehir küçük. Asker ve öğrenci boldur.
    Kiralar yüksektir. Aile evinden çok apartla karşılaşırsın.
    İnsanlar kültürlüdür.
    Herhangi bir eylemdir falan hiç o tarz şeyler yaşanmaz.
    Gece hayatı iyidir.

Şehir küçük-hava çok soğuk.
    Bu iki etken biraz sıkıntı. Yoksa öğrenci için en idealler arasında.

1|0
    0|0
    • insanların kültürlü olması iyiymiş. çok tutucularmı peki? kıyafet konusunda

• Değiller tabi.
      Herkez istediği gibi kimse kimseye karışmaz ki zaten karışamazlarda bu insanların haddine bir durum değil.

• bu soruya benden iyi cevap verebilecek kişi olmaz sanırım :D

1|0
    0|0
    • cevapla o zamann :)

• hem puandan hemde istanbula uzaklığından dolayı :)

• eğer puanın tutuyorsa antalyayı tavsiye ederim ama tutmuyorsa Isparta da gayet iyidir zaten çok yakın antalyaya ama ne insanı ne havası ne de ortamı antalyaya benzemez. istanbula uzak olması neden önemli ?

• Maddiyatçı bir memleket.

1|0
    0|0
  • esnaj acayip kazıkcı onlara dikkat et şehir olarak güzel yer gece de acık olan yerler var cafeleri bistorları falan var idare eder yani güzel gidicek yerlerde var kalıcak yer için aprt daireler var iyi yer yani

1|0
    0|0
    • insanlar nasıl desem bilemedim ama giyim kuşam konusunda bakış açıları nasıl

• o konuda hiç bir sıkıntı yok free herkes zaten orası öyle ufak bir yer degilki bir gördügünü bir daha zor görürsün kocaman yer orası 3 ay kaldım

• İnsanı yobaz, şehir öğrenci ve asker ekonomisi üzerine kurulu. kışları zehir gibi ama ortamı süper ;)

1|0
    0|0
  • This is ISPARTA :D

1|0
    0|0
  • Ahh ahh gecmiyo mk zamani gecmiyo burada gelmeeeeeeee gelmeeeee

1|0
    0|0
  • güzel bir yer

1|0
    0|0
  • İsparta da şimdi prasada vardır... Miyawwww

1|0
    0|0
  • esnaf biraz cimri ama yerel halkı güzel misafir perver kiralar apart düzeyinde düşünüyorsan 250 felan ama gezilip görülücek bir şehir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...