Hizli ve ofkeli7 izleyenler?

Bu hafta hizli ve ofkeli7 ye sevgilimin israri uzerine gidicem. Onceki filmlerini izlemedim. bir kiz ne kadar begenir ki. Izleyenler ne dusunuyo?

Güncellemeler:
7 yi anlamak icin tum seriyi mi izlemek lazim yoksa sadece 6 yi ya da baska birini izlemek yeterli mi

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Daha dun izledim gayet güzel bir film yapmışlar aksiyonu ve macerası bol bazı yerleri de komik ;) azcikta romantik yerleri var tabi.

0|0
    0|0
  • Ya git işte sanki ölüme gidiyorsun çok abartıyorsunuz biz çoğu erkekler romantik film sevmiyoruz belki ama sizin mutlu olmanız için gidiyoruz..

0|0
    0|0
    • Gitmek istemedigimi soylemedim zaten. Diger filmlerini izlemedim anlayabilir miyim bunu soruyorum.

• Hayatımda izlediğim en iyi film. İmkanım olsa hergün 1kez izlerdim kesinlikle gitmelisin. Ayrıca film tüm zamanların en iyi çıkış yapan filmi izle

0|0
    0|0
  • bugün gitcem

0|0
    0|0
  • gıdemedım daha

0|0
    0|0
  • 10 üzerinden 9 aldı süper bir filmdi

0|0
    0|0
  • Hepsini izlemen lazim 1-7

0|0
    0|0
  • Git izle onu numara film iki kere izledim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bnde izlememistim sevgilim istedi diye 6 ya gitmistik ben sevmistim filmi ayrildik gecen gun sinemaya gitmek icin cagirdi 7 ye gidecekmis geliir msn diye git farklilik olur belki seversin bir de iron man a gitmistik onu da sevmistim guzel izle bence :)

0|0
    0|0
  • ben normalde hiç sevmem bu tarz filmleri ve arkadaşlarımın ısrarı üstüne girdim o filme bayıldım harikaydı ama filmi tam anlamak için bundan önceki serilerini de izlemek lazım bir daha gitmeyi planlıyorum filme

0|0
    0|0
  • Bir türlü gidemedim ya. -_-

0|0
    0|0
  • Gitme bence ;) bene ısrar aldım gitmedimm

0|0
    0|0
  • yarın ızleyecegım

0|0
    0|0
  • Bende en yakın zamanda eşimle gitmeyi düşünüyorum olumlu eleştriler aldık film ile ilgili..

0|0
    0|0
    • Serideki diger filmleri izledin mi

• Evet 1,2,3 izledim eşim hepsini izledi ama eğlenceli bir film olmuş yine diğer serilerdeki gibi bu son seriyi de kısa sürede izlemeyi düşünüyoruz..

Yükleniyor...