Ülkemizde sanatçılara ne kadar sahip çıkılıyor?

Sanatçıdan kastım ressamdır,müzisyendir,tiyatrocudur. Murat Boz'dan Demet Akalın'dan bahsetmeyin lütfen :)

Güncellemeler:
Eğer sahip çıkılmadığını düşünüyorsanız size göre nedenini de yazarsanız sevinirim :)

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• bana göre bu ülkede ne sanata ne de sanatçıya sahip çıkılıyor çünkü sanatçı sanatını istediği gibi icra edemiyor,sanat özgürlüğü denen bir şey yok.Bizi yöneten o yüksek kalemler ve mevkiler var ya onlar gerçeği ifade etmek isteyen sanatçıları kodese tıkıyor...İşte bu yüzden artık sanat özgün değil,sanatçıların fikri alınmadan tiyatrolar özelleştirilmek isteniyor,oyuncularında bir aile hayatı olduğu önemsenmeden renkli ekranların camından kendilerini eğlendirmesi bekleniyor.Bana sorarsanız ne sanat ne de sanatçı yüceltiliyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiiç çıkılmıyor bkz: Fazıl Say. Başka cümleye kurmaya gerek bile duymuyorum bence en iyi örnek.

Dipnot: Demet Akalın sanatçı değil. Onun bu kategoride isminin geçmesi diğerlerine haksızlık.

0|0
    0|0
  • Bu ülke cumhuriyete bile sahip çıkmıyor onlar ne ki..

0|1
    0|0
  • Hiç.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kemal sunal tarık akan kadir inanır cüneyt alkın gıbı sanatcılar türkiye deıl başka bır ulkede sanatcı olsalardı dünya starı olurlardı.

0|0
    0|0
  • insan canının kıymeti olmayan yerde sanata sanatcıya nasıl sahip cıkılabilinirki !

0|0
    0|0
  • o piyanist gibi bir adamdan bahsediyorsan asla sahip çıkmam. şehirt çöplüğünde yıpransa bile dönüp bakmam.

0|0
    0|0
  • 0 sahip cikiliyor

0|0
    0|0
  • Bu kadar çıkıyor (.) . Ucube onlar neden sahip çıkasınlar.

0|0
    0|0
  • Fazıl Say'ın dediğini bu ülkedeki "arabesk yavaşklığını"anlayamıyorum.

0|0
    0|0
  • Sanatçılar ülkeye sahip çıkıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...