Beğendiğiniz film replikleri nelerdir?

öyle top 250'den, herkesin bildiği replikleri yazmazsanız sevinirim. bir de hangi filmden olduğunu yazarsanız sevinirim. :)

0|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar sağduyu yüzünden kaybeder, Dorian. O sırada bir fırsat kaçar.

Hayat bir andır. Ötesi yok. Bu yüzden onu en güçlü alevinle yakıp kül et. Dorian Gray

Sanırım Tanrı bize çocuklarımızı, ölüm büyük hayal kırıklığı uğratmasın diye vermiş. Two and a Half Men

Gerçekleri inkar etmenin gücünü asla hafife alma. American Beauty

Benim adım John Galt.Atlantis adını verdiğimiz bir yerde yaşıyoruz ve senin oraya layık olduğunu düşünüyorum.

Kahramanların yaşadığı bir yer ve kahraman olmak isteyenlerin.Oradaki hükümetimiz herkese bireysel ve üretici olarak saygı gösteriyor.Aslında, birkaç adalet sarayı dışında hükümet filan da yok. Sonuç olarak Bay Wyatt, eğer hükümetinizin sizin gücünüzü kısıtlamasından yorulduysanız ve hayatınızın ahlaki değerlerini sorgulamaya hazırsanız, buradan gitmeliyiz.Sizi oraya götürebilirim. Sizi Atlantis'e götürebilirim.

Tanrı'nın sorunu ne biliyor musun? Bir babası yok. Şapkasını asacağı bir yeri yok ... Sleuth. (noktalı kısımda bir şey var da silerler sonra)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• - İhanet ha? Demek sen benim yaptıklarıma ihanet diyorsun ha? Peki, iyi. Öyle olsun. Şimdi ben sana şöyle desem: ben bunları yaptım, çünkü aşıktım ben. Yani vurulmuştum. Ölüyordum aşkımdan. Bunun üzerine kim bana ne diyebilir ha? İhanet de. Aşkım için yaptım ulan! Ahlaksızlık mı? Evet, yaptım. Ben en yakın arkadaşımı, seni jandarmaya ihbar etmiş adamım. Sen yapabilir miydin benim yaptığımı ha? En sevgili arkadaşına ihanet edebilir miydin? Onu jandarmaya ihbar edebilir miydin? Arkadaşının altınlarını çalabilir miydin? O altınlarla sevdiğin kadını anasından babasından satın alabilir miydin? Arkadaşını ölüme gönderebilir miydin? Ama ben yaptım. Aşkım için! Şimdi söyle bana: Hangimizin aşkı Keje'ye daha büyük ha? Hangimiz Keje için bu kadar günaha girmeyi göze alabildi? Bu aşk için ben, cehennemde yanmaya hazırım. Ya sen?

1|1
    0|0
  • Bir tümörüm olsa, adını Marla koyardım.

Dinleyin Sürüngenler! Sizler özel değilsiniz, sizler güzel ya da eşi benzeri olmayan kar tanesi de değilsiniz, sizler işiniz değilsiniz, sizler paranız kadar değilsiniz, bindiğiniz araba değilsiniz, kredi kartlarınızın limiti değilsiniz, sizler iç çamaşırı değilsiniz, sizler herkes gibi çürüyen birer organik maddesiniz! Bizler bu dünyanın şarkı söyleyip dans eden pislikleriyiz! Hepimiz aynı pisliğin lacivertleriyiz!

burada yaşayan en güçlü ve en zeki erkekleri görüyorum bu potansiyeli görüyorum ve hepsi heba oluyor...lanet olsun bütün bir nesil benzin pompalıyor,garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz bizler tarihin ortanca çocuklarıyız bir amacımız yada yerimiz yok ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı bizim savaşımız ruhani bir savaş en büyük buhranımız hayatlarımız televizyonla büyürken milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımızı inandık ama olmayacağız bunu yavaş yavaş öğreniyoruz ve o yüzden çok çok kızgınız...

“Babalarımız bizim için tanrı modeliydi.” Fight Club / Dövüş Kulübü 1999

Edward Norton - Brad Pitt

0|0
    0|0
  • Bu maskenin altında etten daha fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var, Bay Creedy. Ve fikirlere kurşun işlemez.-V For Vendetta

0|0
    0|0
    • bu bilindik ama :)

• Replikleri çok aklımda tutamam ama Akıl Oyunları filminde adam nobel ödülünü alırken eşi için kullandığı bir cümle vardı ve neredeyse ağlayacaktım... "Sen benim fikrimsin"

• Gazoz içer misiN?

0|1
    0|0
  • Heat - Büyük Hesaplaşma (ABD 1995)'dan beğendim atarlı replikler.

Vincent Hanna (Al Pacino): Geri mi dönmek istiyorsun? Şu anda hapse dönmek isteyen bir çetenin peşindeyim ben. Ya sen?

Neal McCauley (Robert De Niro): Zorlu çetelerle uğraşmış olmalısın…

-------------

Neal McCauley (Robert De Niro): En iyi bildiğim şeyi yaparım; suç işlerim. Sen de en iyi bildiğin şeyi yap; benim gibileri durdur…

Vincent Hanna (Al Pacino): Normal bir hayat istemiyorsun herhalde?

-------------

Vincent Hanna (Al Pacino): … Ama sana şunu söyleyim; eğer bir zavallıyı öldürerek karısını dul bırakırsan kardeşim, o zaman seni öldürürüm…

Neal McCauley (Robert De Niro): Gözden kaçırdığın bir nokta var… Ya sen hata yapar da ben seni haklarsam?

0|0
    0|0
  • tuuba: yazarım sana...

deli emin: yazma...

ozaman, o zaman bekliyor insan... e buraya cok az insan geliyor, cok insan

gidiyor... e kalan da hep bekliyor ama,bazen cok uzun bekliyor...

yani hani mesala

zanediyorsun ki bir yoldan birisi gelecek,boş uzun bir yol... devamlı ona

bakıyosun,sonra kimse gelmiyo...

yazma hiç...

tuuba: ben seni hiç unutmayacağım..

vizontele tuuba

0|0
    0|0
  • link

repliğini yazdırmayın bana şunun -,-

0|0
    0|0
  • "Golf oynamayı neden severim bilir misin. Golf topa vurduğunda sana geri dönmeyen tek spor dalıdır. Ona vurursun senden uzaklaşır gerektiğinde tekrar vurursun onu istediğin yere gönderene kadar." ( Yüzleşme )

0|0
    0|0
  • link bu replik sayılmaz sanırım ama baya bi' gülüyorum

0|1
    0|0
  • - astalavista bebeğim

terminatör

0|0
    0|0
  • “Bak, Çocuk, işler böyle yürür. Bazen zengin olursun, bazen beş parasız. Yukarıdayken görünüşe göre hiçbir şey yeterince iyi değildir ve dipteyken bir daha yüzeye çıkabileceğini hiç düşünmezsin. Ama hayat devam eder.Para gerçek değildir, George. Bir önemi yoktur. Sadece önemi varmış gibi görünür. Bunu unutma…”

0|0
    0|0
  • Tanrı, dünyayı yedi günde yarattı. Bense, benimkini yedi saniyede mahvettim.

link

0|0
    0|0
  • Sırf zenci birinin güzel bir araba kullanması onu çaldığı anlamına gelmez.

Tamam ben bunu çaldım ama zenci olduğum için değil ...ağsdçasğdsd

0|0
    0|0
  • bu iyidir link

0|0
    0|0
  • sarah: birbirimizi görmüyoruz diye aşk sona ermez. insan tanrıyı görmüyor ama ona inanıyor.

maurice: fakat benim istediğim aşk bu değil.

sarah: belki de başka türlüsü yoktur.

(neil jordan-zor tercih filminden)

0|0
    0|0
  • Çek o beyaz kıçını arabamın üzerinden..

1|0
    0|0
  • Hepinizi becermeye geldim"hadi cıkın ortaya

al paçino

0|0
    0|0
  • "Hoşgeldiniz sayın dinleyen sizinle yatmış mıydık?"

Kaybedenler Kulübü

0|0
    0|0
  • run forrest run

0|0
    0|0
  • dünyalılardan nefret ediyorum - gora

0|0
    0|0
  • tak tak neo kaç

0|0
    0|0
  • Ohh fuck man,shut the fuck up man,ooo shitt...

0|0
    0|0
  • la bebe.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İNCİR REÇELİ...

- Bedenin bu kadar ucuz mu bilemedim…

+ Asıl ucuz olan ne biliyor musun; beş kuruş vermeden savurduğunuz yargılarınız!

-----

Bana bir şeyi sevme hakkı vermediler, ben de incir reçelini sevdim. İncir Reçeli sendin sevgilim.

-----

Hiç yadırgamadım yüzünü, inan çok tanıdık… Gönlüme hoş geldin sevdiğim, kusura bakma ortalık biraz dağınık.

-----

- Sana dokunmak,tüm kelimeleri yakmak gibi…

+ Sana dokunmak tüm insanları affetmek gibi…

-----

Sen o kadar bir şey söylemeden gidersin ki; üstüne milyonlarca bir şey söylenir

-----

Gittiğin günden beri tenimde faili meçhul parmak izleri.

Asılı bıraktın hayatın ortasında şimdi tek dayanağım paslı bir çivi…

0|3
    0|1
  • Çeviri özürlüyüm altyazida üzgünüm şimdiden.

Alvy Singer: A relationship, I think, is like a shark. You know? It has to constantly move forward or it dies. And I think what we got on our hands is a dead shark.

----

Mimi : What did I do wrong?

Did I ever harm you?

Oscar, tell me.

Even a criminal is told his crime.

What did I do?

Oscar: You didn't do anything. You exist.

That's all.

----

Oscar: What happened to your dance classes?

Mimi: Dancing has to come from the heart.

Oscar: So?

Mimi: My heart is broken.

-----

Pam: Sex with you is really a Kafka-esque experience.

0|0
    0|0
  • - eger tekrar dunyaya gelecek olsaydin Ne olmak isterdin ? (Kiz)

- belki bir kitap, belki bir gozluk, belkide bir gunluk.. (kanser Adam)

- Ne kadar sikici, Neden bunlari olmak isterdin ki ?!

- cunku Boyle her zaman bas ucunda olabilirdim... <3

[More Than Blue]

0|1
    0|0
  • -Dolu orası.

-Kimse yok ama burada.

-Orada birisi varmış gibi davranacağım.Aksi hali çok bunaltıcı.

1|0
    0|0
  • "Hiçbir iyilik cezasız kalmaz" - Next

0|1
    0|0
  • Edward- Vampirlere güvenilmez güven bana / Alaca karanlık

0|0
    0|0
  • 3 İdiots filminin baştan sona bütün replikleri :)

0|1
    0|0
  • "ağzında taze elmanın tadı kalmış Adem gibiydim"

bitter moon

0|0
    0|0
Yükleniyor...