En son hangi filmin etkisinde kaldın?

En son forrest gump beni etkiledi. Bir film önerinde izleyelim bakalım

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• my name is khan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• maundy thursday. black. ve dizi olarak can you hear my heart hala hatırladıkça o an hissettiğim anı yaşatır

0|0
    0|0
  • yaşamak için bir neden-filmin ismi

konusu ise affetmek kolay mı,affettiğin kişi pişmanlık duymasa bile senin onu affetmen doğru mu,bedel ödenmeli mi?

bana farklı bir bakış açısı kazandırdı,sen de izleyebilirsin:)

0|0
    0|0
  • A Moment To Remember. abi yok böyle bi film. ne diye böyle acıklı yapmışlar ki.? imdb puanı bile tamam dedirtiyor. 8.2. mutlaka izlenmeli

0|0
    0|0
  • Melekler şehri

0|0
    0|0
  • Benim adim khan filminde hala aklimda ... superdi

0|0
    0|0
    • 2. duyusum bu topicte. Kesin izliycem :) Dram filmi heralde ?

• yazdıklarımı oku :) "En son forrest gump beni etkiledi. Bir film önerinde izleyelim bakalım" dedim zaten :) o zaman izliyim bare :)

• kusura bakma benim dalginligim okumaliydim :/ tamam hadi bakalim iyi seyirler

• yuksek tansıyon

0|0
    0|0
  • film degilde dizi etkisinde kaldim :D game of thrones... spartacus'u her anlamda hatirlatti bana :D

0|0
    0|0
    • spartacus denince aklıma pipi geliyor nedense :D yeni sezonu izlemedim adamı begenmedim valla. Game of thrones 2013 te taaaaaa :(

• oneririm o zaman :)

• tamam :)

• carnage

0|0
    0|0
  • filmi hatırlamıyorum izlediğim dizinin etksindeyim.

american horror story

0|0
    0|0
  • sağ salim diye bır fılm gül gül yerlere yattım:)))

0|0
    0|0
  • Gözlerindeki sır güzeldi baya.

0|0
    0|0
  • The uninvited

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 0|0
    0|0
  • Filmlere pek vakit ayırmıyorum. Etkilenme dersen, en son etkileyen seven pounds olmuştur ki onu da kim bilir ne zaman izledim.

0|0
    0|0
  • One day.

0|0
    0|0
  • ATM

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • çok saçmaydı ama yine de , en son prometheus filmini izleyip etkilendim,

0|0
    0|0
  • Vozvrashchenie

0|0
    0|0
  • bir gün kosuyordum ve 4 yıl koşmasaya devam ettim :) bir gün yağmur yağdı ve 6 ay devam etti :-) Guguk kuşu yetmislerın filmi forrest kamp dan daha fazla etki bıraktı bende ama film uzun :)

0|0
    0|0
  • terminatör 2 :)

0|0
    0|0
  • Der siebente Kontinent.

0|0
    0|0
  • Bu gece paranormal activity 4 ün etkisindeyim heran bişey atlicak gibi geliyo biyerden.

0|0
    0|0
    • hiç bir filmi 1. si kadar etkilemedi beni ama yinede baya korkunç.. Geçen bende izledim şerefsizler odada 2 kişi yatıyor ben evin diğer odasında tek kalıyorum. Gece çişimi tutarak yattım valla

Yükleniyor...