İzledigimiz yabanci dizileri yazalim mi?

bugunde hepimiz izledigimiz yabanci dizileri konulariyla birlikte yazalim eger begenirsem bende baslarim hadi bakalim :)

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Arrow, bir ara Teen Wolf izliyordum.
    How I met your Mother'ı bitirmiştim.
    Two and half men izliyodum.
    The Originals var...

1-2 tane daha ya. aklıma gelmiyor

0|0
    0|0
    • Konulari ne peki :-)

• Teen Wolf biraz ergen dizisi zaten adı da Genç (ergen) kurtlar.. Uzun zaman oldu valla, şimdi ne oluyo bilmiyorum.

How ı met your mother bence en komik dizilerin başında geliyor. Aklına gelebilecek her şey var dizide..

Two and half men aynı şekilde.. 2 adam bir çocugun hikayesini anlatıyor.
      The Originals, vampirler kurtlar büyücüler ile ilgili olan bir dizi. Yeni sayılır çok güzeldir.
      Arrow 'da halen izlediğim bir macera - aksiyon dizisi ya. Konusuna bakarsın netten. Spoiler vermiim :D

• Vikings var izleyemedim 2 hafta girdi ya off 😔

0|0
    0|0
  • Entourage
    Two and a half men

0|0
    0|0
  • "Friends" dizi komedi türünde olan dizilerden biridir. 6 arkadaşı 3 kız 3 erkeği konu edinir. Çok kaliteli bir oyuncu kadrosu vardır 20 dakikalık kısa sitkomdur kısacası tavsiye ederim.

Bundan önce himym ve blue mountain state ide tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Shameless \ American Horor Story

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Continuum muhteşem bir bilim kurgu-polisiye dizisidir. Her bölümünü ayrı bir heyrcanla izlerim. Touch inanılmas bişey!!! o da bilim kurgu sayılabilir sanki. Doğumundan beri tek kelime bile konuşmamış her türlü iletişimi reddeden , iletişim olayını doğanın matematiğiylr çözmüş bir çocuk. Her ne kadar kurgu olduğunu bilsem de her bölümün sonuna ağzım yarım metre açık bir şekilde "Touch gibisi var mı?" çığlığı atarım huyum kurusun 😄 :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...