Öneri Yabancı Film?

Bilim-Kurgu, Fantastik, Tarihi, Macera, Gizem.
Arkadaşlar istediğim türden itibaren sıraladım. Önerebileceğiniz, vakit kaybı olmayacak filmlerin ismini istiyorum. imdb puanı +8 olan filmlerin neredeyse hepsini izledim. Günde 5-6 film izlediğim olmuştur arşivim geniştir. Pek bilinmeyen ya da internete yeni düşmüş olursa sevinirimm :)

Güncellemeler:
2005 öncesi olmazsa iki kat sevinirim :)
Sala Samobójców / İntihar Odası
Herkesin izlemesini şiddetle önerdiğim filmdir. İnternet, oyun sapkınlığının ne kadar ileriye gidebileceğini gösteriyor. Ağlatır, sinirlendirir, güldürür, psikolojinizi bozar. Sosyal Medya hesaplarımı kapatmıştım hatta, ilk izlediğimde..

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• The Piyanist- Nazi Savaşından Kaçan Yahudi Bir Piyanist Çok Duygusal Bir Filim
    Yeşil Yol - Tanrı Tarafından Kutsal Oldugu Düşünülen Bir Zenci, Hapislere Düşüyor Ve Her Canlını, İnsanın Derdine Derman Bulan Bir İnsan Olarak Yaşıyor Ve Sonunda Zor'da Olsa Öldürülüyor -Duygusal Bir Filim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Prometheus

0|0
    0|0
  • Pre - Destination diye bir film var, Türkçe Dublajı da var, O kadar çok film izlerim, en karmaşık filmin bile sonunu ilk 10 dakika da anlarım, bu filmin sonunda dumur olmuştum :) Mutlaka izle

Etan Hawk var baş rolde

0|0
    0|0
    • Bak şöyle, Jane kendi soyağacını oluşturuyor, Annesi, babası, kızı hepsi kendisi. Başlangıç yok, ama sonu var. 'tıpkı kendi kuyruğunu yiyen yılan gibi' :)

• Kısır döngü de son nokta :) ama bu olayların sonucunda, en az 3 farklı zaman kırılması olması gerekir benim mantığıma göre :)

• Denzel Washington' a ait filmler ; Safe House, Durdurulamaz , Tanrının Kitabı, Metrodan Kaçış, Deja Vu
    Steven Seagal filmleri özellikle birde bu arada alakasız gibi oldu biraz ama inan bana güzel filmler

0|0
    0|0
  • into the wild

0|0
    0|0
  • Aşkın Çekimi
    uyumsuz
    yarının sınırında
    gi joe kobranın yükselişi
    Yıldızlararası
    Her şeyin teorisi
    Frekans

0|0
    0|0
    • Hepsini izledim :)

• Şifreciler izlemedim, vakit kaybı değildir umarım.

• yüksek beklenti içine girme. Eski devirde geçen bir film. Ama izlenebilecek bir film.

• Kolombiyalı intikam meleği, Öldürme arzusu (The deathwish) serisi , Baskınserisi

0|0
    0|0
  • Fight Club
    The Truman Show
    Edward Scissorhands
    The Prestige
    The Usual Suspects
    A Clockwork Orange
    Mr Nobody
    500 Days of Summer
    Black Swan
    Big Fish
    Cach me If You Can
    Ghost

0|0
    0|0
    • hepsini izledim :)

• ouuvv işte izlemediğim film :D Teşekkür ederimm

• TarzanX bir arkadaş önermişti sardırarak izledim dayanamadım

0|0
    0|0
  • izlerim güzel olmazsa arkandan kötü şeyler derim söyliyim

0|0
    0|0
  • Film manyağı ne yazsak izlemişsindir kesin en iyisi sen öner :) Korku olsun :)

0|0
    0|0
  • Esaretin bedeli

0|0
    0|0
  • naaptın var mı güzel bişeyler?

0|0
    0|0
  • atın ıntıkamı

0|0
    0|0
  • Underworld serisi

0|0
    0|0
  • Lucy

0|0
    0|0
  • Anormal aktivite

0|0
    0|0
  • 3idiots , ghajini, don1, don2, aashiqui2... hint filmleri mükemmel

0|0
    0|0
  • Requiem for a drem
    Jab tak hai jaan
    My name is khan
    Wanted
    Fıght club

0|0
    0|0
  • Yıldızlararası kesinlikle öneriyorum

0|0
    0|0
  • A Serbian bundan uç noktada bir film daha bulamazsın söylediğin kategoriler arasına bile girmiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...