Yapılan çizimleri "satma" sorunsalı?

Merhabalar, yaklaşık iki yıldır ciddi çizim yapıyorum. Dolayısıyla kendimi geliştirdim, ve yaptığım resimler çok beğeniliyor. Sorun şu ki, elimdeki resimleri arttırıp satmak istiyorum. Ama kimisi ise sergi aç diyor, kimisi de sergiler pahalı vs. diyor. Arada kaldım, nasıl satacağımı bilmiyorum. Bir yardım etseniz çok güzel olurdu. Önerileriniz, tavsiyeleriniz ve cevaplarınız.. hepsine açığım.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• çok sembolik bir miktara belediyelerin sergi salonları bu işler için.. önemli olan bikaçkez sergi açıp adını duyurmak.. birde bikaç sanatcıya resim yapıp hediye etmekte önemli isim yapınca resimlerin para etmeye başlar. önemli olan bir şekilde reklamını yapman..

0|0
    0|0
    • Bu konu hakkında kafa yoracağım, teşekkürler öneri için.

• amacım aşırı bir şekilde tanınmak değil, popülarite istemem. sadece resimlerim insanlara hitap etsin istiyorum. umarım bir gün :)

• 70-80 tl fiyata burada resim satan bir dükkan var.. ressamlardan alıyor adam ucuza satuyor. gördüğüm kadarıyla kimler çiziyorsa hep aynı resimleri yapıyorlar :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence bir site aç orda satışa sun online sergi gibi ya da bunun için mümkün olan siteler filan bul

0|0
    0|0
    • Ben de öyle bir şeyler düşünmüştüm, tavsiye için teşekkür ederim.

• Osman turhanla irtibata geçmeni sağlayabilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...