Istanbul'da akşam gece hayatını bilenler, yardım edebilir mi lütfen?

Istanbul'da akşam gece hayatını bilenler, yardım edebilir mi lütfen?

Yarın akşam 5 ten sonra gece 11-12 ye kadar vakit geçirmem lazım bu 6-7 saat ne yapabilirim İstanbul'da vakit geçmesi için tavsiyeleri bekliyorum

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• ortaköy olabilir hem gezersin hem oturup denizi izleyip birşeyler yiyip içersin

sultan ahmet erken saatte tarihi yerleri gezip geç saatte barlara yada cafe ler gidebilirsin

kadıköy altıyol da dolaş dolaşabildiğin kadar

0|0
    0|0
    • ortaköyde bi tek kumpircilerin olduğu kısmı biliyorum başka nereler var ki gezilcek.sultanahmeti çok gezdim ya oraya gitmek istemiyorum daha fazla:)altıyolda nereler var peki?

• ortaköy kumpircilerin arka sokağı gümüşçüler barlar ve cafeler var ortaköyden bebeğe kadar yürüyüz de yapabilirsin deniz havası alayım dersen :) altıyol dükkanlar sinemalar cafe ler vakit geçirmek için takılabileceğin yerler beyoğlu gibi

• evet ortaköydeki bu alternatifleride değerlendirebilirim çok teşekkür ettim :9

• ortaköye git derim. saat 11de falan ben oradaydım geçen hafta kalabalık oluyo deniz kenarıda çok güzel yer

0|0
    0|0
    • ortaköyde nereye gideyim?ayrıca akşam 5-6 dan 11 e kadar takılcak vakit geçircek yer arıyorum :9

• evet sarıyer kıyısı uzundu ama ordada gezcek pek bi yer yok sadece deniz kısmı güzel 5-6 saat yürümek sıkıntı olurdu oralarda gidilcek başka bi yer var mı peki

• bilmiyorum oturcak banklr falan var .d

• Bostancı sahiline gel denizi izle...:=) Günlerce izlesem sıkılmam sanırım..

0|0
    0|0
    • Tam Selami Karakellenin orda otursun mis gibi lağım kokusu oyşş...

• 6-7 saat deniz mi izlenir tek başına ya hadi 1-2 saat izledim diyelim sonra :)?

• Tabi kişiden kişiye değişir.. Ben izlerim sen izlemezsin.. arkdaşlar yazıyorlar geri kalan saatlerde ne yapıcağnı...:=)

• İstanbul'da gece hayatı 11-12de başlıyor :).

0|0
    0|0
    • benimde amacım zaten akşam 5 ten sonra 11-12 ye kadar 5-6 saatlik dilimde zaman geçirebilmek:)

Erkekler Ne Diyor 6

• 5 ten 8 e kadar trafikte kalırsın.8 den sonra biraz açılır 12 olur saat

0|0
    0|0
  • taksime git istiklalde 2 tur at gir bi bara geç bile kalırsın

0|1
    0|0
  • Ne tarafta olacaksın? Hangi ilçede olacağını ve daha sonra nereye gideceğini söyle sana en yakın yerleri söyleyeyim.

0|0
    0|0
  • istanbulda hayat 11 12 den sonra başlıyo:)) gündüz yapabileceğin en iyi şey avm leri gezmek yada arkadaşların dediği gibi sahil de falan otur denizi izle:)

0|0
    0|0
    • benimde amacım 11-12 ye kadar vakit geçirmek zaten :)

• teşekkür ettim :9

• rica ederim.:)

• Avrupamı, anadolumu ? özel aracın varmı tabanvay mısın ?

0|0
    0|0
  • istanbul'u bilmiyorum . . .

İyi geceler . . .

0|0
    1|1
Yükleniyor...