Şizofreni ile ilgili kitap?

Başlıkta da belirttiğim gibi bana şizofreni ile ilgili kitap önerebilirmisiniz ? Ailelerinin , ve hasta Kişilerin çektiği Acılar Yaşadıkları Hayatları ön planda olan ...
okuyan vardır belki. 18 Yaşında uyudun 29 yaşında uyudun oğlum" bu kitapta Acılar ve Yaşananlar çok net güzel bir şekilde anlatılmış. Lütfen tavsiyeniz varsa Paylaşın

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• M. A. Sechehaye - Bir Şizofren Kızın Güncesi

http://i.hizliresim.com/yP7a7y.jpg

1|0
    0|0
    • Tam olarak neler alınmış azcık bahsedersn cok sevinirim :)

• Şizofreni tedavisinde sona yaklaşılan bir genç kızın başından geçen kendi sürreal anlayışı ve yazarın muhteşem hayal dünyası ile buluşmasını anlatıyor genel olarak. Belki de bu denli bir çalışma daha kaleme alınmamış olabilir. Kızın günlük başından geçenleri komşularından tutun not defterine kalemine yiyip içtiğiği şeylere kadar güncesine kaydetmesi ekseninde dönen bir tutamda post modern anlayışın eklendiği devasa yapıt :)

• Çok teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Sana Gül Bahçesi Vadetmedim.

1|1
    0|0
    • Bunu önerecektim.

Kız arkadaşım okumuştu, biraz bahsettiginde şizofreni olan bir kizin hikâyesi olduğunu hissetmistim.

İsmini de tam bulamıyordum güzel oldu gördüğüm.

Eyvallah dostum.

• yok ki bir şizoffreni olarak yapa bildiğim tek şey aklımın içindeki bulanıklı halisinasyonlara kızmak ve deli gibi saçmalamak hoş zaten deliyim ce çok öfkeliyim

0|0
    1|0
  • şizofreni yalnız oynanmaz. rahmi vidinlioğlu

1|0
    0|0
  • hayat şizofren zaten

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...