Ogrendiginiz, sizi en cok sasirtan bilgi nedir?

Gerek dergiler, gerek okuldan ogrenilen bilimsel gercekler icinde bugune kadar sizi en cok sasirtan ogrendiginiz en ilginc bilgi nedir?

Güncellemeler:
Var mı ekleyecek olan :)

2|1
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Alemlerin vehm mertebesinde yaratılmış olduğu. Senin, benim, gözümüzle gördüğümüz, dokunduğumuz her şeyin maddesel bir karşılığının olup olmadığından emin olamayışımız, pekala bir rüyada olabileceğimiz gerçeğidir.

0|0
    0|0
    • yorumu okuyunca biraz araştırdım ve ilgimi çekti ilginç bir bilgiymiş. Daha detay verebilir misiniz?

• Yani Allah'ü Teala dışındaki tüm varlıklar tıpkı bir ipin ucundaki dönen taşın meydana getirdiği daire misali var olmayıp var gibi görünmektedir. Anlaşılacağı üzere dairenin varlığı ile taşın varlığı aynı değildir. O dairenin oluşması için taşın devamlı döndürülmesi gerektiği gibi bizimde var olarak kalabilmemiz için Allah'ü Teala'nın bizi devamlı yaratması gerekmektedir. Yani sanıldığı gibi biz yaratıldık ve bu yaratılma hadisesi son bulmuş değildir. Allah'ü Teala devamlı surette, tekrar tekrar, her an bizi hiç yoktan yaratmaktadır.

• Teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 12

• vucudun yuzde 70 inin su olması beni şaşırtmıştı küçükken hatta tuvaletimi ederken küçüldüm mü diye bakardım.

3|2
    0|0
  • Dusen milyarlarca kar tanesinden hicbiri bir digerine benzemiyor.. yazin googledan gorun.. muthis birsey.. ve bir sanatci sanki marifetlerini sergiliyor her bir tanede.. gelde allaha inanma!

0|0
    0|0
  • Kaslı erkeklerin kalp krizi geçirme oranı göbekli olanlara göre daha fazlaymış.

şaka şaka ben uydurdum kıskandığımdan :D:D

0|0
    0|0
  • kadınlarında sıçtığını öğrendiğimde çok şaşırmıştım ;))

0|1
    2|0
  • Akreplerin donmus suda 3 hafta sonunda buz eritildiginde hiç bir şey olmuyormuş gibi çıkıp gitmesine şaşırmıştım.
    Gerçekten kötülere bir şey olmuyor.

0|0
    0|0
    • aaa şaşırdım. Ama kötüler demeyelim çünkü uğur böcekleri de bir kış buz içinde donuk halde kalıp bahar gelince çözünüyormuş

• Galatasaray 7-0 Fenerbahçe olayının yalan olması.

0|0
    0|0
  • Deniz atlarının erkekleri doğum yapması

0|0
    0|0
  • insan olduğumu öğrendiğim de çok şaşırmıştım

0|0
    0|0
  • bizim evin misafir odası. bir defa gördüm. mükemmeldi..

0|0
    0|0
  • aklıma gelmıyo

0|0
    0|0
  • birgün herkezeın zengın olması :D

0|0
    0|0
  • demin ilber ortaylının gay olduğunu öğrendim şoktayım

0|0
    1|0
    • vallaha mı? yalnız o profiline koyduğun karakter de gay :)

• profilime koyduğum barney stinson dır ki kendisi new yorkta kız bırakmamıştır :D gay olan neill patrick harris :D

• evet biliyorum zevkle izlemiştim. Ve bu adamın gay olduğunu duyunca şaşırmıştım ben bunu malcom in the middle dizisinden beri severdim

Kızlar Ne Diyor 7

• Kalın bağırsağımız için gerekli olan ve orda yaşayıp, vücut için gerekli olan K vitaminini üreten baktarilerin olduğunu ve orda kendilerine bir dünya kurduklarını öğrendiğimde ağlamıştım..:D

0|0
    0|0
  • Esnerken ağzmızı kapamazsak içimize şeytan giriyormus ve esnerken çıkardığımız seste onun kahkahasıymış o_O

1|0
    0|0
  • İlkokuldayken yumurtanin hücre oldugunu ogrendigimde sasirmistim :))

0|0
    0|0
  • yağmur damlalarının toprağa düşene kadar havada hiç birbirine çarpmadığını öğrendiğimde çok şaşırmıştım

0|0
    0|0
    • evet birbirlerini etkileyen bir manyetik alan var Allahın bir mucizesi işte :)

• balin arilarin kusmugu olmasi. '-'

0|0
    0|0
  • Yıllardır kız sandığım Tweety nin erkek olması :D

0|0
    0|0
  • aklıma gelmedi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...