Pi'nin Yaşamı? Bu filmdeki gizemi çözebilen var mı?

anlattığı hikaye gerçek mi ?
Pi'nin Yaşamı ? Bu filmdeki gizemi çözebilen var mı ?

siz olsaydınız hangi hikayeyi seçerdiniz?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ahahaha insanalrın filmi bilmeden yorumlamaya kalkması ve salak saçma yorumlarını izlemekten keyifli bir şey yok :) O film çok efsane bir filmdir ki burada hiçbir şeyden anlamayanlar adamlar filmi yerden yere vurdu anlayamadım. O gördüğünüz kaplanlar vs o çocugun 2. hikayesi. Yani güzelleştirmesi. Normalde teknede kasap çocuğun annesi bir kişi daha ve kendisi var. kasapın bir kişinin ölümünü istemesi, sonra onu kurutup balıklara yem etmesi, pi nin annesinin bu duruma kızmasıyla adam pi nin annesinin bir yerini kanatıp suya atıyor ve pi nin gözleri önünde annesini köpek balıkları yiyor. O bu hikayeyi kaplan vb gibi simgelerle anlatıyor. Filmi idrak ederek izlemenizi tavsiye ederim :)

0|0
    0|2
    • evvet kesinlikle.. hım o zaman pi hem kaplan hem çocuk oluyor , yani kötü olmak ve iyi olmak gibi. mi?

• aynen öyle , arkasına bakmadan dönüp gitmesini kaplana veriyor iyi özellikleri kendisine :)

• çok başarılı bir film gerçekten.. bayıldım

Erkekler Ne Diyor 6

• **** Yazdıklarım spoiler içerir, sonra küfretmeyin bana *****

Film güzeldi ama içinde o kadar gizem bulamadım. Biraz absürtlükler vardı. Et yiyen ada, ailesini kaybeden ama hayatta kalmak zorunda olan çocuk, bir etoburla aynı salda kalmak, din ve kimlik arayışı, konunun kendisi abartı da olsa gereksiz mucize beklentisi bırakmaması (maymunu yiyen kaplan vs.)

0|0
    0|0
    • sonuçta anlattığı bir hikaye, onlarda kendi kafasında kurduğu efsaneci şeylerdir.

• filmin gizemini en son söylüyor, sana iki hikaye anlattım diye başlıyor
    kaplanlı hikaye ile Tanrıya inanmak arasında güzel bir bağ kuruyor...

0|0
    0|0
  • Dün akşam denk geldi,5 dakka sabredebildim.
    Saçma sapan bişey.

0|0
    0|1
  • he birbirlerine muhtaç omaları çocuk yanlız kalmak istmiyor kaplan yaşamak istiyor

0|0
    0|0
  • valla dün gece izledim 4 5 dakka dayanamadım kapattım çok saçam bir film :))

0|0
    0|1
  • Spoiler olur izlemeyene ayıp. Fikrimi söyliyemem. Ama izlemeyenler için tavsiye ederim.

0|0
    0|1
    • ama benim sorumu yanıtlamadın kiii :/

• Yabi seni kırmış gbi oldum ama cidden bir sinema aşığı olarak kimsenin film zevkini baltalamakk istemem. Özelden atıym dedim mesja kapalısın. Biri yazsrsa bende altına evet diye yorum yaparım artık :)

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...