Hangi illeri gördünüz?

tatil ya da iş amaçlı farketmez nerelere gittiniz?

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• İstanbul, yalova, tekirdağ, edirne, denizli, İzmir , uşak, afyon, çanakkale, antalya, kütahya, Ankara , konya, aksaray, nevşehir, kayseri, samsun, rize, trabzon

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kastamonu, Ankara , Çankırı, Van, Balıkesir, Karabük

0|1
    0|0
  • Antalya balikesir mersin adana istanbulada gideyim çok sey kaçiriyorum :))

0|1
    0|0
  • İstanbul bursa izmit ordu trabzon rize :)

0|1
    0|0
  • İstanbul, Sakarya, Yalova, Balıkesir, Çanakkale, Manisa, İzmir, Aydın

0|1
    0|0
  • Kayseri, Ordu, Samsun, Kırıkkale, Balıkesir, Hatay, Mersin, Ankara

0|1
    0|0
  • Elazig, İstanbul , Kayseri, Mardin ve diyarbakir.

0|0
    0|0
  • Ankara Samsun Zonguldak Nevsehir Aksaray Nigde Kutahya Eskisehir Mersin Isparta Cankiri Agri hatirladiklarim su an bunlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• görmediğim illeri yazsam daha iyi :)
    Hakkari, Şırnak, Batman, Ağrı , Kars, Kilis, Osmaniye, Hatay, Kahramanmaraş,
    Tokat, Niğde, Muğla.

Epey düşündüm eksik var mı diye, varsa da en fazla 2 ya da 3 şehirdir. Geri kalan çoğu şehri gezme fırsatım oldu çok şükür.

0|1
    0|0
    • seyyah olmuşun birader

• eğer gidilecek yer deniz tatili, ya da tabiri caizse karı kız görme muhabbeti ise gezmek isteyen , teklif eden çok oluyor. :) Hadi moruk bir Ege Akdeniz turu yapalım falan şekli. iş diğer türlü kültür tarih turizmine gelince çoğu kişi su koyveriyor maalesef. Ama ben gerek üniversitede okuyan kültür tarih merakı olan bir iki kız arkadaşla, iki tüç defa da kuzenimle seyahat ettim. elin almanı , japonu, ingilizi bizim tarihi , doğal guzellikleri, kültürel yerleri ellerinde kitaplarla gezerken biz ne yazık ki canım ülkemizi imkan olsa da gezmiyoruz.
      ekip kurma işi olabilir. en fazla 3 ya da 4 kişi olmalı ama kafa dengi. hher kafadan ayrı ses çıkarsa istedigin dilediğin seyahati etmen o denli zorlaşır. kardeşim

• Cok dogru soyluyosun kardesim haberleslim

• İstanbul Ankara bursa balıkesir çanakkale denizli afyon uşak kütahya muğla aydın antalya adana mersin osmaniye konya nevşehir niğde aksaray kayseri osmaniye kahramanmaras

0|1
    0|0
  • görmediklerimi yazayım. kars ardahan ve gümüşhane bayburt. diğerlerine en az 5 defa gittim abartı yok.

0|1
    0|0
    • bu yaşta ne hız

• teşekkürler yolların açık olsun sen yine de radar varmış gibi kullan... :)

• sağol zaten aşırı hızda kullanmam sorun yok.

• Çanakkale Balıkesir İzmir Bursa Manisa Eskişehir Ankara Adana Edirne Yalova Kocaeli İstanbul Bilecik

0|1
    0|0
  • karadeniz bölgesi hariç heryer

0|1
    0|0
  • her yer

0|1
    0|0
  • Burdur ve Ankara

0|1
    0|0
  • antalya İzmir İstanbul . diğer şehirlere gitmedim çoğunada gitmeye gerek yok

0|1
    0|0
  • İstanbul ve Kıbrıs

0|1
    0|0
  • Kastamonu, Ankara , sinop, karabük, bolu, kocaeli, adana, mersin, hatay, diyarbakır, sanlıurfa, mardin, şırnak, İstanbul , nasite varsa baska yerlerede gitmek giderz :-)

0|0
    0|0
  • Tek tek onları mi sayalım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...