En sevdiğiniz dizi/film repliği nedir?

Güç yerine parayı seçmek neredeyse herkesin yaptığı bir hatadır. Para Sarasota’daki bir malikane gibidir ama 10 yıl sonra çökmeye başlar. Güç ise yüzyıllardır var olan taş bir yapıdır. Farkı görmeyen birine saygı duyamam. ( house of cards)

bana bak muzo, seni şimdi burada boğarım, geri kalan bütün cigaraları kendim içmek zorunda kalırım, her cigarayı çekişimde rahmetlinin cigarası diye efkarlanırım. beni böyle filtreden dertlere gark ettirme (pardon)

Tüm umudunuzu kaybetmek özgürlüktür (fight club)

Güncellemeler:
kızlar film izlemiyo herhalde

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Burada yaşayan en güçlü ve en zeki erkekleri görüyorum. Bu potansiyeli görüyorum ve hepsi heba oluyor. Lanet olsun, bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor, ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz.
    Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok, ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş, en büyük buhranımız hayatlarımız.
    Fight club..
    bu efsanedir bak :))

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• red dragon

acılar iyidir bize geçmişin gerçek olduğunu hatırlatır.

1|0
    0|0
  • ''Bu filmler, pop şarkıları bize yalan söyledikleri için suçlular. Tüm bu kalp kırıklıkları ve her şey için''
    500 Days of Summer

1|0
    0|0
  • i * not in danger
    i * the danger
    WW reyiz

1|0
    0|0
  • "Umut çok kötü bir şeydir, çünkü işkenceyi uzatır

Tek'im..

1|0
    0|0
  • Zafer: gülümseyerek 'bu ne biliyor musun?'
    Poyraz: ne?
    Zader: zafer gülümsemesi..

1|0
    0|0
  • "Siz sırrı çözmek değil, kandırılmak istiyorsunuz."
    -The Prestige

1|0
    0|0
  • Teyzesi defterdaarr olann faytonla damda gezerr :D habbbm sınfnda :D

1|0
    0|0
  • Yeşilimi ver kafam güzel olsun

0|0
    1|0
  • hedef ben miyim tayfun ş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Doğumda öğretilmişti bize, hayat bir yarıştır. Hızlı koşmazsan, ezerler seni. Bebek olurken bile, bir sperm diğer 300 milyon spermi geçer. 1978’de, akşam 5.15’te doğmuşum. Saat 5.16’da, babam ilân etmişti: “Oğlum mühendis olacak.” Ve kaderim belli olmuştu. Ne olmak istediğimi kimse sormadı.

3 idiots

0|0
    0|0
Yükleniyor...