Diyelim bir kitap yazacaksınız, kahramanı nasıl biri olurdu?

▬ 20 yaşlarında görünüyor. Boyu ortalamadan biraz daha uzun ve yaşına göre ağır bir makyaj yapıyor. Görünüşü hep aynı,soğuk ve cansız.Yüzüne bakıldığında beyaz teninin üstünde mor göz halkaları hemen dikkat çekiyor.Siyah saçları omuzlarına düşüyor,okyanuslar kadar derin bakışları, keskin yeşil gözleri var. Gözdağı vermesi gerektiğinde acımasız ve sert birine dönüşüyor. Güvenilmez ve değişken bir kişiliğe sahip.

Gibi gibi..
Benim kadar abartmanıza gerek yok iki kelimeyle de hayalinizdeki karakteri betimleyebilirsiniz, ben merak ediyorum neler hayal edeceksiniz ^^

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Kişilik olarak güçlü bir kadın olurdu. Yalnızbaşına herkese karşı savaşan, Tüm zorluklara rağmen hayata gülümseyerek devam eden bir kadın. Zerafetini kaybetmeyen bir dişi aslan. Kadife eldivenin içindeki demir yumruk misali ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir kitap yazdım, ve karakteri düşünce yapısı olarak benim ama fiziksel olarak biraz farklılık yarattım. Şöyle ki 20 yaşında (sanırım) 1.90 boyunda ve 90 kilo civarında.-Şu an tam kilosunu boyunu hatırlamıyorum- Sarışın, normalden birazcık uzun saçları var. göz rengini hatırlamıyorum ama muhtemelen kahverengiydi. Kafes dövüşçüsü olduğu için vücut da sımsıkı ve babasının ölümüden 4 yıl sonra annesi de aynı mafya tarafından öldürüldü. Şimdi ise annesi ve babasının intikamını alıp kız kardeşini kurtarmak için menejeriyle birlikte büyük maçta alacağı büyük ödül sayesinde ekipmanlarını toplayacak ve kardeşini kurtaracak.(henüz bitirmedim kitabı)

1|0
    0|0
  • Kaldırım nakış gibi örülmüş taşları ve muntazam düzlüğüyle ormana ve yalpalayan adımları kâh eğrilip kâh düzleşen doğrultusu darmadağın saçları ile en az bir haftalık sakalının nerdeyse tamamen gizlediği yakışıksız simasının altındaki gayet şık ve temiz kıyafetle cismen her ne kadar ormanla yarattıkları zıtlık çizgisine paralel yürüyor olsa da ruhen bu ikisine de tezat olan üçüncü bir boyutta seyreden yolcuya eşlik ediyordu

1|0
    0|0
  • çok gizemli biri ama iyi niyetli

1|0
    0|0
  • Muhtemelen o kişi insanların sorunlarıyla ilgilenmekten hayata birazcık geç kalmış biri olurdu.. Saçları hafif ağarmış olurdu.. Gözlerinde yılların yorgunluğu olurdu ve limon kokardı hep.. Cinsiyet vermiyorum o da bana kalsın..

1|0
    0|0
  • Robinhood gibi

1|0
    0|0
  • öyle muhteşemdi ki kadın, hiç konuşmuyordu...

1|0
    0|0
  • sibel kekıllı gibi

1|0
    0|0
  • Çok laubali, çok yüzlü iki tane karakterim var birisinin ismi dun (de-u-ne) diğerininki engerek (bu benim)

Birisi kas yığını şunun gibi
    http://i.hizliresim.com/Vlq91n.jpg
    Bende aşağı yukarı şöyle bişeyim
    http://i.hizliresim.com/vojaPr.jpg

0|0
    0|0
  • Sosyal olan ve insanlara yardım etmekten çekinmeyen biri.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şizofren olurdu. Olaylarda en masum görünürdü ama her şeyi o yapardı.

1|0
    0|0
  • romantik komedi tarzında eğlenceli izlediğinde seni bile heyecanlandıran bir kişilik olurdu. her gün farklı şeyler yapan seni şaşırtan biri. tipe gelince sarışın sevdiğim için sarışın mavi gözlü olurdu :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...