Benim olmazsan kime veririm?

Hangi şarkı sözü ruh halinizi yansıtıyor ?
Benim olmassan kime veririm yüreğiimii :)

Güncellemeler:
Edis - Benim Ol: https://youtu.be/7W-NP6oM7-c

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• Değmezsin ağlamaya, bitip tükenmiş ömür. Herşeyimi harcadım uğruna çok aptalmış bu gönül...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

Kızlar Ne Diyor 2

• Ruh halimi yansıtan değilde secdiğim sözleri senin için kendim yazdım eig seçmezsen hakkımı helal etmem :(

En güzel ve en iğrenç masaldık. Mutlu sonla bitse belki birkaç şeyi aşardık. Dilim varmaz demem sana hiçbizaman gittin ama en güzel yerden inipte hiç olmayı başardın
    Renkli kalbini al. Birgünde sen siyaha boya, birgünde sen siyaha boyan anla neydi bana koyan. En güzel şarkılarımın en güzel tarifi sen ilham perim öldün artık, içimde son kalan.
    Tükettiğim alkol değil kalbin bemi sarhoş eden kalbim deyip sakladımda senin kalbim neye değer. anladıysan farkı artık sikktir olup git bir zahmet. Okadar şey yaptım sonuçta neye bedel
    Bugün biraz suskun belki bugün söyle nerdeyim. Üç gün önce göklerdeyken üç sonra yerdeyim. Bu hakmı? Müstahakmı sakın sanma senleyim. Gözümde o kıstamda çok düşük bir yerdesin
    haydi kalk bir yüzünü yıka senmisin. Çoğu kez affeden ben değilim, kalbimin kendisi. Eğer herzamanki sensen bu, ben hangi sendim şimdi söyle o gün gibi sen hala benmisin.
    Kandırma beni artık, karaktersiz * ve, zamanın durdu en süslü haricim bak artık, yalnızsın sokaklarımız sessiz şu işe bam onu sevipte beni tüketti kendi.
    İşte sen istedin bak hayat baya durdu. Müftülüğün önü keko cadde bakar taraf durgun. Seni seviyorum, dediğim yei hatırla bir şimdi DÜN AKŞAM BOZUM BİR SAAT GİBİ ORDA ESKİ SENLE DURDUM

https://m.youtube.com/watch?v=r-hdxgNLYXU

0|0
    0|0
    • Ne eddin ya bende kendin yazdin sandim

• Kendim yazmadım

• Ee ne diye hakkini haram ediyorsun ki sekerim sarkida o kadar duygusal degil yani

• Benim olmazsan kime veririm deyince bir fesat anladım pardon su kafa yaptı ghfdjumf

0|0
    0|0
Yükleniyor...