Türk filmlerini nasıl buluyorsunuz?

oyunculuk seslendirme vb. konularda kalite bakımından nasıl buluyorsunuz. ben pek iyi bulmuyorum şahsen özellikle komedi filmlerinde çok çok nadirdir güldüğüm film. acıklı dram aşk filmlerinde iyi gibiyiz biraz sanki . bak şu film iyidir izle diyebileceğiniz bir film varsa tavsiyeleri değernlendirip izlemeyi düşünüyorum .

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• reklamı çok yapılanların hep sığ filmler olduklarını düşünmüşümdür..ama mesela 94 yılına ait gece, melek ve bizim çocuklar filmi gerçekten realist bir film olmuş. barda filmi başarılı. korku filmlerimiz falan fiyasko. son zamanlarda popüler olan fetih 1453 filmini de bir tarih öğrencisi olarak beğendim.. kısacası 2-3cümleyle özetleyecek kadar sıradan..

0|1
    0|0
    • aynen korku filmleri rezalet. dabbeye götürmüşlerdi beni arkadaşlarım gülerek çıktık filmden o kadar çok dalga geçtik ki :) hele de o destere filmi neydi ya hayatımda öyle iğrenç film izlemedim heralde :)

• :) teşekkürler yorumun için :)

• ben teşekkür ederim:)

Kızlar Ne Diyor 4

• valla eski türk filimlerini göz alıp onu yorunlarsam eskiler harika yaa hatta dün akşam sosyete şabanı izledim süper ama şimdi öyle zevkli flimler yokki

0|1
    0|0
    • yeşilçama lafım yok kemal sunal şener şen ilyas salman münir özkul falan bunlar ve yaptığı filmler şimdiki yeni filmlerden bile bin kat iyi bence ama şimdi piyasadaki filmlere bakıyorum bi tane adam gbi film yok. mesela şuan oğlum bak git diye film çıkmış. bu nedir ya internette dönen bi videoyla fenomen olan bi cümleye film çekme mantığı nedir yani.

• yabancı filmleri seslendirme konusunda iyiyiz de kendi filmimizi yapmakta pek iyi değiliz.. milletin bolywood'u bile var ama bizde tık yok

• kesinlikle katılıyorum sana

• mknoxa katılıyorum

0|0
    0|0
  • Festival filmlerimiz çok iyi geri kalanlar çerezlik zaten.

0|1
    0|0
  • hepsi iyi değil ama saçma olan bol miktarda piyasada mevcut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben başka bi açıdan değerlendirmek istiyorum yani en kötü türk yapımı bile bazen iyi bi yurtdışı yapımdan daha iyi oluyor çünkü filmdeki ufacık bir ayrıntı sadece bizim milletimizin anlayabileceği bir şey oluyo ve bu bana özel hissettiriyor aynı hazzı hollywooddan alamıyorum bir haftada çekilen 30 binlik çalgı çengi milyon dolarlık filmlerden daha değerli bence

0|1
    0|0
  • türk filmlerindeki 1 saat 30 dakikalık filmin 1 saat 31.dakikasında hayatın anlam ve önemini anlıyorum:)

0|0
    0|0
  • bugün barda filmini izledim.Nejat İşler,Hakan Boyav döktürmüşler resmen

0|0
    0|0
  • son yıllarda kalite arttı bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...