Kapat

Arkadaşlar okuyup beğendiğiniz tavsiye edebileceğiniz kitap var mı?

Okuyup beğendiğiniz tavsiye edebileceğiniz kitap var mı ? Lütfen konusunu da yazın :)

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• okuyup beğendiğim bir çok kitap var.
    sen bana söyle, ben de ona göre bir şeyler önerebileyim :) bir de iyi bir okuyucu musundur? :)

0|0
    0|0
    • Yani hoşuma giden kitapları alırım iyi bir okuyucuyumdur heralde

• okuyup beğendiğin bir kitap söylemedin ki, kitap zevk işidir, bu yüzden benim beğendiğim her kitabı beğenmeyebilirsin. en azından neyi sevdiğini bilelim, değil mi?

• Açlık oyunları serisini okumuştum telepatiyi okudum grinin elli tonunu okudum bunun gibi

• pedro paramo - juan rulfo. gabriel garcia marquez'in tarzıyla yazılmış, dallas dizisi tadında bir kitap.

0|0
    0|0
  • Cin Ali serisi :)

0|0
    0|0
  • Türk korsanları hızır kardeşlerin hayatını ve deniz maceralarını anlatıyor bir nefeste okunur derlerya o türden... minyeli Abdullah Yusuf ile Züleyha... sen ne tür konu seversin yazsaydın o tarz kitaplardan önerirdim

0|0
    0|0
    • Romantik ve fantastik tür okuyorum genelde

• Önerdiğim kitaplar herbikisinede uyar fantastik açıdan Dan Brown kitapları çok güzel kutsal klon v. s gibi hepsinide pdf indirebilirsin

• Peki teşekkür ederim

• Can dündar / aşka veda, konusu malum

0|0
    0|0
  • Aklindan bir sayi tut (polisiye roman ama gercekten basarili katili bulmaya calisan bir dedektif var kitabin serisi cikti 2. sini okuyorum 3. su ciktimi bilmiyorum ama )

0|0
    0|0
  • Bir Gün

0|0
    0|0
  • UMUT BIÇAĞI bence güzel ve bırakmak istemeyeceğin bir kitap 4-5 kez bitirdim ben çok süper kitap :)

0|0
    0|0
  • Beyaz Zambaklar Ülkesinde elbette :)

0|0
    0|0
    • Konusu ne

• bir ülkenin yeniden kuruluş ve kurtuluş hikayesi diyebiliriz. başlarda biraz karmaşık geliyor ama günümüzle karşılaştırınca değeri anlaşılıyor. "herkül heykellerinin kasları büyük, kafası küçücük, Sokrates heykelleri ise sadece kafadan oluşuyor. sizce bizim ülkemize hangisi gerekli?"

• Konusunu beğenmedim ama teşekür ederim

• Şizofren_ john katzenbach ( bır şizofrenın gozunden hayatı anlatıyor)

0|0
    0|0
  • Martin Millar dan YANKI :)

0|0
    0|0
  • NUTUK!!!

0|0
    0|0
  • Senden önce ben, bir gün tek başına

0|0
    0|0
  • Fareler Ve İnsanlar John Steinbeck Harika Bir Şaheser

0|0
    0|0
  • Seker portakali, tanrinin kirbaci atilla, canakkale 1915, abim deniz

0|0
    0|0
  • Adam faver olasılıksız

0|0
    0|0
  • cehennem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayni yildizin altinda john green aşk dram komedi hersey :) sen ne kadarini bulursan o kadari var

0|0
    0|0
  • Sarah Jio Mart Menekşeleri-Böğürtlen Kışı
    Maeve Binchy Yalnız Kadınlar Sokağı
    Paulo Coelho Zahir-Simyacı
    Jane Austen Aşk ve Gurur. Konularına bakabilirsin, hoş kitaplardı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...