İstanbul'da değişik görülecek egzotik yerler önerisi olan?

İstanbul'a gideceğim gezi amaçlı. Gezilecek görülecek egzotik yerler önerir misiniz, klasik yerlerden farklı olarak değişik yerler söyler misiniz?

Güncellemeler:
hadi gidiyorum başka nereler var:D

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• müzelere merakın varsa müze kartını alıp cebine koymanı tavsiye ederim ve tarihi yarım adanın altını üstünü getirdikten sonra. dolmabahçe sarayını,yıldız korusunu,atlı köşkü, gezmeni tavsiye ederim. olmadı vapur ile boğaz turu yapar deniz kokusunu ve muhteşem boğaz manzarısını tavsiye edebilirim. olmadı üsküdar'da fethi paşa korusuna çıkıp dilruba'da eşsiz bir manzara izlemeni de tavsiye edebilirim. yok o da beni kesmez diyorsan çamlıca tepesi,yok o da çok klasik diyorsan. hidiv kasrına gitmeni de tavsiye ederim. hala klasik yerler diyorsan. istanbul'da vakit kaybetmenin bir anlamı olduğunu belirtmek isterim.

0|0
    0|0
    • avcılar sahilini iyi blimiyorumda yani hocam bakırköy sahilinin neresi egzotik ya..

• yanlıs yazdım kusura bakmayın..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• o kadar cok yer var ki...

Klasik yerler dışında bence tarabyaya git emirgana git...

Avcılar sahil...

Bakırköy sahil

Müze ve belli olan yerleri yazmıyorum.

Maçka tarafında git

Yıldız parkı

Bostancı sahil. üsküdar.

0|0
    0|0
    • avcılar sahilini iyi blimiyorumda yani hocam bakırköy sahilinin neresi egzotik ya..

• valla ben bakırköyün yerlisiyim babamın dediğine göre ve eskı resımlerınden sahıl yolu yapılmadan önce asıl denizin suanki yolun oldugu yere kadar geldği zaman bakırköy güzelmiş. 1990lalrın basında sahıl yoluna yapılan eklemeler marına fılan derken ensonda veli efendıden gelen bir ustu yolu sahıle bagladılar. mahfettıler.. yesilköyde hala bır kac yuz metre fena degıl ama sahil berbat . heleki kalabalık olmaması mumkun degıl bakırköyün gündüz nüfüsu turkıye cumhuriyetenın en yogun oldugu yer.

• Hafta ici bakırköy sahilden zeytinburnuna oradan devam yürünürse boşşalıyor emin ol. Bilmiyorum bakırköyde o dedigim yerde yürüdün mü. Ama hava hafifi kapalıyken ben bir kac kere gittim ve kalabalık degildi. Hatta bomboştu. Hafta icinden bahsediyorum. Zaten bakırköyün o kalabalıgı cevreden geliyor. Bakırköy eskiden bagcılar güngören bahcelievler ve biikac ilçeyi de kapsardı. sonra belediyeler bölündü.O kalabalık kuru kalabalık yani.

Sahil cidden güzel ama o sahilden zeytinbrnuna yürümeyi diyorum

• egzotık ıkı bölge var adalar yada bogazın kuzey bölgeleri andaolu yada rumeli kavagı ve cevresındekı ormanlar..

0|0
    0|0
  • Gel bizim buralara yani büyükadaya bi aya yorgi yap istanbulu yalovayı çınarcığı tepeden gör kiliseye gir 2 mum yak banada dua et :)

0|0
    0|0
  • pierre loti,galata kulesi,kız kulesi,adalar sultanahmet hepsi çok güzel yerler

0|0
    0|0
  • istanbul'a hiç gitmedim . . .

0|0
    0|0
  • Yerebatan sarnıcı harikadır...

0|0
    0|0
  • Sanırım, burayı Hindistan sandınız. Öyle bir yer yok malesef.

0|0
    0|0
    • dünyanın 2000 bin boyunca yönetildiği bilinen en eski uygarlıkalrının ya baskentı olmuş yada en öenmli ticaret merkezimi egzotık degil. hindistan denilen sefalet yuvasımı ..

• "egzotık yerler "

... Erotik shoplar var.

0|0
    0|0
  • zeytinburnu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Süleymaniyede Ağa kapısı var çok nezih bir yer... Adres : Fetva Yokuşu, Nazir İzzet Efendi Sok. No:11

Süleymaniye / İstanbul

0|0
    0|0
Yükleniyor...