'Bir gün' adlı kitabı okuyan var mı?

BİR GÜN adlı kitabı okuyan varmı? büyük heveslerle aldığım kitabı,rezalet çeviri,imla hatalarından dolayı okuyamıyorum.var mı okuyan ,bitirebilen ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben okudum filmini de izledim. Hem kitabında (gereğinden fazla uzatılan konular, birbiriyle bağlantısı pek güzel olmayan bölümlerinden dolayı) hem de filminde ( O kadar çok şeyin anlatıldığı kitaptan hangi biriini alsak diye düşünürken yine bence en güzel kısımların atlanıp yine gereksiz yerlerin birleştirilmesinden dolayı) sıkıldımm. Ayrıca kitaptan film yapımına da karşıyım zaten kesinlikle benim hayal gücü yönetmenden çok daha iyii..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben filmini izledim sadece :D kitap falan okuyamam :D

0|0
    0|0
  • şebnemi oku :)) benim pisikolejm bozuldu azda seninki bozulsun :)))))))

0|0
    0|0
    • şebnem ne ya

• o zaman ben almıyayım ya .şirkette adımız sapığa çıkmasın.yok mu şöle namuslu,heyeca yaratacak bi kitap :)

• hahaha :) ama cok gzl

• bnde yeni basladım onun filmin izlemiştim cok begenmiştim ama kitabı cok karışık yani.

0|0
    0|0
  • aa ben aldım o kitabııı. okuyamadım daha o kitap çoooook güzelmiş... filmide var :)

0|0
    0|0
  • okumam yok desene sen suna.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• evet ılk 200 e yakın sayfasını okudum bıraktım, okuma zaten sacma bı anlatım tarzı var yanlıs hatırlamıyorsam genclık yıllarında yasanan ask ıle ılgılıydı

0|0
    0|0
  • hiç okumadım bilmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...