Better Call Saul izleyen var mı?

Algı ve zevk konusunda ortalamanın üzerinde olduğumu söylüyor herkes. Beğendiğim diziler arasında Fargo, Silicon Valley(bunlar zaten yeni yapım), Dexter ve Girls var(Bunlar da bitti :(). Başka da sevmiyorum. Sizce başlamalı mıyım? Dizi ne hakkında hiçbir fikrim yok, afişlerini bile görmedim. 'Ben bugün bişey öğrendim' (neden bişey diye yazmışlar hiçbir fikrim yok, aslı 'bir şey'dir mesela) isimli gruptan bir arkadaşım bayılarak izliyor ve neredeyse her gün bahsediyor, ben de merak ettim. İzleyenler var mı, beğeniyor musunuz?
Spoiler vereni vururum!

1|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben izledim. Breaking bad izledigsen izle. İzlemediysen once batter saulu izle sonra breaking bad i izle. Dizi guzel.

0|0
    0|0
    • İzledim izledim, aa şey değil mi hani vardı ya bir adam avukat mı neydi onun sloganı değil mi?

• D. housewives'ı diyorsun. Onları pek sevmiyorum. Ben biraz kurgusu karışık olsa da yapımı temiz projeleri seviyorum.

• En saglam filmleri sevmiyorsun sende bacim. Twd izle. The 100 cikmis yeni ona basladim bende

Erkekler Ne Diyor 1

• Baskada sevmiyorum demissinde, bilmedigin seyi secemezsin heralde, ben biraz daha boyle mantiksal degilde grafiksel dizildr izliyorum prisiom lost gibi falan, ben soruyu anlamadim tam asli nasil falan? Better i de bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Açıklayayım. 10 dizi izlersin 4 tanesini beğenirsin. 4 diziyi seviyor olman diğer 6 diziyi bilmediğini göstermez.
      İzleyici görüşlerini merak ettim, bu yüzden sordum anlamamış olabilirsin. Bilmiyorsan da cevap benim için önemli değil, teşekkürler.

• ben genelde başlicagım diziyi çok iyi araştırıp seçip başlarım o yüzden pek pişman olmam yani sevmeme gibi bir durumum olmaz genelde hep severim izledigim dizileri ama filmler çok ve en fazla 1-2 saat aldıgı için direk önüme geleni izlerim filmlerde çok sevmedigim oluyo ama dizilerde hep başladıgım diziyi sevmişimdir, yani ondan öyle dedim sanırım sanki her tanıdıgını sevcekmişin gibi olmuş da tabiki hayır^^

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...