Leyla ile Mecnun Severler :) ?

Ali Atay aşığı olarak sizin görüşlerinizi merak ettim. Malum bir çok dizi daha başlamadan 3. haftasında final yapıyor :)
Leyla ile Mecnun çok kaliteli bir diziydi *bence. Şimdi "Mutlu Ol Yeter" başlayacak ne düşünüyorsunuz ? İzleyecek miyiz ? :)
Leyla ile Mecnun Severler :) ?

0|1
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Leyla ile Mecnun, Türkiye için özellikle gençler için yenilikti. Benzer senaryolar, yapımlar yoktu çünkü. Bir ilk değildi ama en fazla dikkat çeken yapımlardan biriydi. Mutlu Ol Yeter'de ise kendilerini tekrar ettiklerini düşünüyorum. Ve bu gerek televizyon gerek sinema için pek tutulur değil. Çünkü bir noktadan sonra artık bayağılaşıyor. Yani bu karpuz ve yapay karpuz gibi. İkisi de karpuz ama tadları farklı, birininki daha karpuz gibi, birininki de yapay. Daha fazla açıklayamam sanırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Keske o kadro dagilmasaydi gecenlerde 5 kardes vardi kanal d de leyla mecnun kadrosunu cogu ordaydi onuda kaldirmislwr iyi is yapilmiyo bu ulkede

0|0
    0|0
  • Mesele b3nce oyuncu değildi cok sağlam bir senaryo vardı ayni ozgunlukte bir dizi yapilacagina ihtimal vermiyorum

0|0
    0|0
  • diziler bıktırdılar artık (genel için )

0|0
    0|0
  • leyla ıle mecnunun replıklerı cok guzeldı

0|0
    0|0
  • tv izlemem pek ama bunu arada izleyebilirim bayan :)

0|0
    0|0
  • bir L&M olamaz

0|0
    0|0
  • ben bayiliyorum :) erdal baggal :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende ali atay hayraniyim ve o dizi bitince baya uzulmustum bende ozledimle teselli bulmustum ki 13. Bolumde final verdiler Kesinlikle bunu izliyecem ama o ekip hep beraber cok daha iyiler

0|0
    0|0
  • Beş kardeş biraz hüsrandı benim için ama bu dizi öyle olmaz umarım.
    İzlicem

0|0
    0|0
  • mutlu mu ol yeter :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...