Kafein beyne çok zarar veriyormuş...

Ben çok severim kahve içmeyi.Ama duyduğuma göre kafein beyne aşırı zarar veriyormuş. link

Linkte bi resim var en sağ altta coffein diye yazan yere bir bakın.

Sizce kafein uyuşturucu mudur?Kahve sağlıklı mıdır?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kafein iyi bilinen bir BÖCEK ZEHİRİdir. Böceklerde bu tip etki etmesi doğaldır.

İnsanlar için UYARICI dır. Uyuşturucu etkisi yoktur. En azından kahvenin içindeki kafeinden zehirlenmeniz için kilo kilo kahve yemeniz falan gerekir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bu kadar zararından korkuyorsan bırak ikidir kafein uyuşturucu bağını soruyorsun:)

herşeyin fazlası zarar ne olduğu önemli değil en yararlı şeyin bile fazlası zehir haline gelebilir

0|0
    0|0
  • neye ınanacagımızı sasırdık arkadas kımı uzmanlar kafeınlı ıcecekler beynı calıstırır derkn kımılerı tam tersını soyluyor...

kapıtalızmın tuzakları bunlar

0|0
    0|0
  • gerizekali olmusuz vay canina :D.

0|0
    0|0
  • ölümüne kahve !

0|0
    0|0
  • kahveden vazcayacagımı sanmıyorum.

0|0
    0|1
  • Sende bi kahve takıntısı var çözemedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Örümcekler için zararlı olduğu kesin ama kafeinin insanlar üzerindeki etkisini anlatmaz.

0|0
    0|0
  • Kahveyi en çok tüketen toplum ABD nescafesi filtresi v.s sabah gözlerini kahveyle açıyorlar. Ama dünyanın süper gücü yine ABD

0|0
    0|0
  • herseyın azı yarar fazlası zarar ama uykusuzken kahve ıcmek gıbısı yok kendıne getırıyo hele sabahları muhtesem

0|0
    0|0
  • Bir ara kahvaltı niyetine kahve içerdim. Sade içiyorum.

0|0
    0|0
  • o zaman bende beyin kalmadı kanka :)

0|1
    0|0
  • Örümceklerde ki etkisi daha farklı demekki. Senin mantıkla yola çıkarsak eğer LSD çok az etkiliyor gibi görünüyor. O zaman insanlardaki etkisi de az olmalı. Peki sen hiç LSD kullandın mı?

0|0
    0|0
  • atın ölümü arpadan misali.. iç gitsin hocam..

0|0
    0|0
  • Marijuana'yı boş yere sevmiyor değimişim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...