Kısa süreli ilşkilerin adamı mısınız yoksa?

2-3 günlük ya da 1 2 haftalık ilşki yaşayıp devamını getiremeyenler var mı? benim mesela son iki ilişkim 15 günü geçmedi neden devamı gelmiyor bu tür ilşkilerin sorun ne bilmiyorum... peki siz neden devamını getirmediniz?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kadının erkeği değiştirmeye kontrol etmeye çalışması, kadının erkeğin gırtlağından aşağı komplekslerini damla damla akıtması, gereksiz ego tatmin çabaları, ahlaki ikiyüzlülük, yapay samimiyetsiz, materyalist düşüncelerin ağır basması, dürüst olmamak, kültür farklılığı, ilişkiden beklenti farklılıkları, kadının erkekten devamlı ilgi ve pohpohlanma beklemesi, ilişkinin özel kalmaması... Bende sorun var mı? Tabii ki yok. Haydi kızlar eksiye... :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Onun adını ilşki koymak yanliş bikere, gecelik aşklar gibi, konustugun diyalog kurdugun insanlari iyi belirlemen lazim, Helede bir ilişkiye adim atacakasan

0|0
    0|0
  • eğer devam ettirebileceğim bir ilişki gibi görülüyorsa hiçbirzaman 2-3 günlük bir ilişki düşünmem devam ederim. Ama eğer uyumsuz bir insan çıkar ve devam edemeyeceğimi düşünürsem 2-3 gün dahi sürmez. zaten genelde ilk çıktığın gün çözebiliyorsun bir şekilde.

1 günlük ilişkiminde olduğu oldu, 4 yıl sürdüğüde oldu.

0|0
    0|0
  • iliski icinde ilski yasmayi sevenler icin kisa sureli iliskiler her daim cazip olmustur

0|0
    0|0
  • kısa süreli ilişkim olmaz en az 1 yıl

0|0
    0|0
  • devamının gelmemesinin nedeni karşındakinin doğru kişi olmaması bence.

0|0
    0|0
  • Son ılıskımden sonra kımseye umut vermem vaatte bulunmam cıkma teklıfınde bulunmam yazılırım karsılıgını alırsam 1-2 hafta takılırım bundan ıbaret 15 gun surucek bı ılıskının adını ılıskı koymaya gerek bıle yok takılmaca dıyelım.

0|0
    0|0
  • eğer doğru kişi olduğuna inanırsam sonuna dek giderim olmadığına inanırsam en yakın sürede ayrılırım

0|0
    0|0
  • spesifik bi durum

0|0
    0|0
  • devamını sağlayacak bir sey bırakmadı bende..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu sureler ılıskı denmez bence tanısma devresı demelsın. Zaten uyum olmayacaksa aranızda kısa surmesı daha ıyı tanısma evresıdır bu dönem.

0|0
    0|0
  • benım tek ılıskım 6 sene surdu bence cıddı takıl yanı hemen samımı olma karsındakı senı merak etsın ayrıca sectıgın ınsanlarda duzgun olmalı

0|0
    0|0
  • Kısa süreli ilişkiler bana göre değil ilk tek ve uzun ilişkim 3 sene hala devam sarsıntı da olsak bile

0|0
    0|0
  • devam edebilmesi için devam edebilecek karekterde bi insanla birlikteliğe başlanmalıdır. onu da hemen anlayamazsın ve bu 2-3 hafta sana yardımcı olur. bittiyse üzülmemek gerekir çünkü biten herşey yeni başlangışlar içindir :)

0|0
    0|0
  • onlarmi seni birakiyo senmi onlari

benimde 47 iliskim öyle sürdü iki hata gecmede bitti sade biri beni birakti

iclerinde birine ask oldum onla 3 yilki gidiyo bunu birakmak istesemde birakamiyom

0|0
    0|0
  • o insana bagli kotuyse iliskimiz daha yeni olduguna bbakma ayrilirim ama her sey yolundasa iyi gidiyorsa bi sorun yook yasar giderim onla

0|0
    0|0
  • bn uzun sureli yapamam ya 3 gunluk de oldu 1 haftalık da. en fazla 3 ay olmustu.

0|0
    0|0
  • bu hep mi böyle oluyor?

0|0
    0|0
Yükleniyor...