Gitar almak istiyorum?

Arkadaşlar akustik bir gitar almak istiyorum çevremden önerilen gitar markaları Segovia Cutaway SGA, Rivertone LD14 bu gitarlardan kullanan arkadaşlar varsa beni bilgilendirebilir mi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çalmayı bilmiyorsan gidip sakın ucuz başlangıç gitarı diye satılandan alma... Öğrenmen çok zor oluyor benim 10 senemi aldı. Bir gitar aldım sonra 3 ayda başladım çalmaya...

0|0
    0|0
    • maalesef başlangıçta öyle bişey yaptım blazer c9-SB aldım inan bana çok kötü sesi beni soğuttu gitardan, çalmayı biliyorum 3 senedir çalıyorum valencia vardı elimde.

• arkadaş ortamında çalıyorum

• dur özelden yazıyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• Bişey sorcam başlangıç için illa klasik gitar mı olması lazım?
    Yoksa akustikle öğrenebilir miyim
    Akustik gitara hastayım yaa :-/

0|0
    0|0
    • akustikk

• http:// m. n11. com/salerno-af229ceq-elektro-akustik-gitar-P34162348
      Anlamam ama bu gitara baktım internetten markayı bir araştır istersen
      Baya da uygun galiba

• İbanez bak yakın zamanda bir kız arkadaşta başlayacak onada ibanez önerdim, sağlam kaliteli gitarlarda , bilindik markalardan şaşma cort da olabilir

0|0
    0|0
  • ibanez aeg8-e elektro akustik gitarım var satıcam gel sana satayım :D

0|0
    0|0
  • İbanez

0|0
    0|0
    • Ya boşver al bir tane gitar işte. Bende 1 ay önce öğrenmeye başladım kuzenimin eski bir gitarı vardı onu aldım bide 40 liraya tel aldım, süper ses çıkıyor. Bide notaları basamadıgın zaman, ben bu işi beceremicem deyip hemen küsme. Elin alışıyor bir süre sonra

• ilk zamanları bilirim sıkıcıdır :)

• Ya sıkıcı değilde, öğrenmek istiyosun hevesle ama çalmayı beceremiyosun ayar oluyorsun. O süreyi atlattınmı her türlü öğrenirsin. Ben böyle konuşuyorumda 3-4 tane şarkıyı tam çıkartabiliyorum daha :)

• Cok severim cok istedimde nasip olmadi . Calsana bakalim nasil caliyn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Segovia Cutaway SGA iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...